Genel Zümrütevler Gezici Köpek Kuaförü
Zümrütevler Gezici Köpek Kuaförü

Zümrütevler Gezici Köpek Kuaförü

Zümrütevler Gezici Köpek Kuaförü

Köpek sahipleri için en eziyetli durumlardan biri olan onların genel bakımları için köpek kuaförüne taşıma durumudur. Gezici köpek kuaförleri sayesinde oldukça pratik ve eziyetsiz şekilde ayağınıza kadar ulaşan özel oto ile can dostlarınızın bakım ihtiyaçları oldukça kolay bir şekilde çözülür. pethair.com.tr adresinden bulunduğunuz bölgeye hizmet veren köpek kuaförlerine ulaşarak donanımlı özel otolar ile ayağınıza kadar gelen köpek kuaför hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Gezici Köpek Kuaförlük Hizmetleri

Öncelikli hizmetiniz köpek sahiplerinin petlerini oradan, oraya taşıma derdinden kurtararak onları yormadan biz ayaklarına gidiyoruz. Verilen randevu saatinde gidildiği için pet sahipleri de zamandan tasarruf ettikleri, gibi randevuya yetişme stersinden kurtuluyorlar. Ayrıca köpek bakımını gerçekleştiren ekibimiz konusunda eğitimli ve deneyimli oldukları için özellikle petleri seven kişilerden oluştuğu için tıraş ve banyo aşamasında köpekler hırçınlaşmaz sevilerek ve sakinleştirilerek yapılır. Genelde tıraş yapılırken köpeğin tepkisinden dolayı iki üç kişi ile yapılan işlem Zümrütevler gezici köpek kuaförü sayesinde bir yardımcı olmak üzere iki kişilik ekip ile sevgiyle onların sakinleşmesini sağlayarak gerçekleştirilir.

Gezici Köpek Kuaförü Aracı

Köpeklerin bakımları için tüm malzemeler ile donatılmış ve özel olarak dizayn edilmiş gezici köpek aracımız bir minibüsten oluşuyor. Minibüsün arka tarafı oldukça ferah bir şekilde can dostlarınızın rahatlıkla gezebileceği bir alan boş bırakılmış olup, bir banyo, bir tıraş masası, her kullanım sonrası dezenfekte edilen tıraş makas takımı, tıraş makinası ve tıraş bıçakları takımı, fırça, tarak, tırnak makas takımı, bir kez kullanımlı havlu, şampuan, kene, bit, pire gibi hayvanlardan korunması için özel ilaçlardan ve diğer ekipmanlar ile donatılmıştır. Tüm bu hizmetlerden faydalanmak için pethair.com.tr adresimizi ziyaret ederek gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Gezici Köpek Kuaförü Bakım Hizmetleri
Zümrütevler gezici köpek kuaförü bulunduğunuz adrese ulaştığında öncelikle petinizin sakinleşmesi sağlanır daha sonra tüyleri arasından herhangi bir yabancı madde olup olmadığı ve cilt durumuna bakılır. Herhangi bir problem yoksa güzelce taranması sağlandıktan sonra uygun olan alet ile sırt bölgesi başta olmak üzere tüm bölgeleri tıraşlanır. Tırnak kesimi yapılır ve kulak içleri, kulak arkası, göz kısımları özl losyonla temizlenir. Ilık bir su ve özel kokulu ve asalak hayvanlara karşı korumalı şampuanla masaj yapılarak yıkanır. Kurulaması bittikten sonra dinlenmeye bırakılır.

 

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.