Genel Uğur mumcu Gezici Köpek Kuaförü
Uğur mumcu Gezici Köpek Kuaförü

Uğur mumcu Gezici Köpek Kuaförü

Uğur mumcu Gezici Köpek Kuaförü

Evinizde baktığınız ve sahip olduğunuz evcil köpeğinizin bakımı, temizliği ve sağlığı tamamen sizin sorumluluğundadır. Onların tüylerinin taranması, beslenmesi, çok sevilmeleri ya da barındırılması onlar için yeterli bir durum değildir. Rutin bakım ve temizliklerinin yapılması da önemlidir. Bakımları dahilinde olan tıraş edilmeleri veya tırnaklarının kesilmesi deri ve cilt hastalıklarının kontrolü tek başınıza, yapamayacağınız bakımlarındandır.
Köpeğinizin bakımında bu tip işlemleri için mutlaka eğitimli ve deneyimli kişilerden yardım almak gerekiyor. pethair.com.tr web sitesinden bu konuda yardım alabileceğiniz ve bulunduğunuz bölgeye gelerek hizmet verecek pet kuaför bilgileri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Gezici Pet Kuaförlerce Verilen Hizmetler
Uğur mumcu gezici pet kuaförü sayesinde isterseniz kendi ev olanaklarınızda isterseniz donanımlı araçlarımızda petinizin rutin bakımları yapılabiliyor. Bu hizmetlerden en önemlisi petinizi siz başka bir yere taşıma durumunda kalmıyor ve hizmet ayağınıza kadar geliyor olmasıdır. Diğer bir avantaj ise gezici kuaförlerin tamamen işinin ehli ve eğitimli kişilerden yardım alıyor olmanızdır. Bu hizmetlerin arasında petinizin tüy bakımı, deri ve cilt kontrolü, tırnak aralarının temizliği, tırnak kesimi, sırt bölgesi tıraşından, tırnak arası tüyleri, anal bölge tüylerinin tıraşına kadar her bölgesinin tıraşı, gözyaşları nedeniyle göz altlarında oluşan lekelerin özel ilaçlı losyon ile temizliği, kulak, ağız ve diş temizliği sayılabilir.

Gezici Köpek Kuaförlerinde Tıraş Nasıl Yapılır?

Köpek kuaförlüğünde hiçbir bilgisi olmayan bu işi sadece para için yapan deneyimsiz ve eğitimsiz kişiler tarafından yapılan tıraş işlemlerinde bazı kişiler petinize sert davrandığı gibi canını yakabilir hatta bir daha kesinlikle kendine ve tüylerine dokunulmasından tedirgin olabilir. Bazı petshoplar da ise anestezi verilerek tıraş edilmesi hiç hoş olmayan bir durumdur. Uğur mumcu gezici köpek kuaförü tarafından köpeğiniz eğitimli ve deneyimli kişiler tarafından işlemler yapıldığı ve onların beden dillerinden anladıkları için kesinlikle huzursuzlanmalarına, tedirgin olmalarına fırsat vermeden, severek ve oynayarak güvenlerini kazandıktan sonra tüy bakımları yapılır.

Gezici Köpek Kuaför Hijyen Durumu
Can dostlarınızın sağlığı her şeyden önemlidir. Bu nedenle tıraşlarının, banyolarının yapıldığı alan kesinlikle hijyenik ve uygun koşullarda olması gerekir. Bölgenizde bu konuda hizmet alabileceğiniz hijyenik köpek kuaförlerine pethair.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Gezici köpek kuaförü olarak kullanılan tüm malzemeler önceden steril hale getirilmiş ve köpeğinize zarar vermeyecek içerisinde kimyasal maddeler bulunmayan şampuan ve temizlik ürünlerinden oluşur.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.