Genel Şirinevler Gezici Köpek Kuaförü Yıkama
Şirinevler Gezici Köpek Kuaförü Yıkama

Şirinevler Gezici Köpek Kuaförü Yıkama

Şirinevler Gezici Köpek Kuaförü Yıkama

Evcil hayvanlardan birisi olan köpeklerin bakımı ciddi bir sorumluluk gerektirir. Köpeklerin insanlar gibi belli ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyaçlardan birisi de bakımdır. Nasıl ki insanlar belli zamanlarda bakıma gereksinim duyarsa köpekler de bu gereksinime gerek duyar. Hayvan kuaförleri köpeklerin bakımını yapan yerlerdir.
Kuaförde verilen tüm hizmetler köpekler için de verilir. Traş, yıkama, temizlik, tırnak bakımında manikür, pedikür ve bunun gibi birçok hizmet köpeklere yapılmaktadır. Köpek besleyenlerin bu ihtiyaçları bilmesi ve zamanında yaptırması şarttır. Sağlıklı bir şekilde hayvan beslemek isteyen hayvan sahipleri günü geldikçe köpeklerine bakım yaptırır. Şirinevler gezici köpek kuaförü yıkama merkezi de her türlü hizmetin verildiği bir kurumdur.

Gezici Köpek Kuaförü Hizmetleri

Köpek kuaförlerinin gezici uygulaması bulunuyor. Gezici köpek kuaförlerinde köpek yıkama işlemleri özenle gerçekleşiyor. Su sıcaklığı ayarlandıktan sonra köpekler küvete alınıyor. Tüy ve kulak arkaları iyice temizlendikten sonra yıkama özel şampuanlarla yapılıyor. Şampuanlar köpeğin cinsine uygun seçiliyor. Yıkamanın ardından köpekler kurulanıyor ve tüyleri taranıyor. Tüyleri temizlenen köpekler daha sağlıklı oluyor. Gezici uygulama ile tüm bu işlemler özel araçlarda yerine getiriliyor. Araçlarda banyo ve traş için her türlü malzeme bulunuyor. Şirinevler gezici köpek kuaförü yıkama merkezi ile köpeklerinizin banyo ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Özel banyo hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Köpek Kuaförü Randevu Oluşturma
Köpek kuaförü için hayvan sahipleri online randevu oluşturabiliyor. Randevu oluşturmak isteyen hayvan sahipleri pethair.com.tr adresini ziyaret edebilir. Bu siteden tüm pet kuaförlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca kuaför hizmetlerinin yanında köpek eğitimi hizmeti de bulunuyor. Köpek eğitimi hizmetlerini alarak köpeğinizin tuvalet ve bazı ihtiyaçları için eğitim almasını sağlayabilirsiniz. Köpeklerin daha eğitimli ve bakımlı olması için pet kuaförleri her daim hizmet veriyor.

Pet Kuaförleri Bakım Ücretleri
Pet kuaförlerinde değişik bakımlar yer alıyor. Bu bakımlar değişik ücret kampanyaları içeriyor. Pethair.com.tr sitesinden randevu oluşturduktan sonra istediğiniz bakımı ve temizliği seçebilirsiniz. Bu bakımları uygun ücretlerle yaptırabilirsiniz. Köpeklerinize toplamda 400 TL gibi bir ücretle bakım yaptırmak ve sağlığına kavuşturmak artık pet kuaförleri sayesinde daha kolay oluyor.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.