Genel Sahrayı cedit Gezici Köpek Kuaförü
Sahrayı cedit Gezici Köpek Kuaförü

Sahrayı cedit Gezici Köpek Kuaförü

Sahrayı cedit Gezici Köpek Kuaförü

Evcil hayvan sayısının yaşadığımız dönem içerisinde çok arttığını biliyoruz. İnsanlar ev ortamında beslediği minik dostlarla hayatınız daha renkli bir hale getirebiliyor. Özellikle İstanbul gibi büyük kentlerde evcil hayvan sayısının çok daha fazla olduğu, bu konuda yapılan istatistiklere de yansıyor. Bu nedenle büyük kentlerde köpek kuaförü, köpek oteli ve köpek eğitimi gibi hizmetlere büyük ihtiyaç oluyor.
İstanbul’un iki yakasında da tescilli olarak hizmet veren Pet Hair firması, köpeklerinizin tüylerinin daha sağlıklı ve bakımlı olması için kuaförlük hizmeti veriyor. Gezici pet kuaförlüğü sisteminin en büyük uygulayıcılarından olan firma, sizleri büyük bir zahmetten kurtararak doğrudan özel araçlarıyla adresinize kadar geliyor. Bu hizmet için pethair.com.tr sitesinden randevunuzu alarak hizmetten yararlanabilirsiniz.

Köpek Tıraşı Nasıl Yapılır?

Köpek tıraşında insanlarda olduğu gibi çeşitli tıraş donanımları kullanılır. Kesim işlemlerinde makas ve makina tıraşı olmak üzere iki farklı seçim vardır. Makas tıraşı ağırlıklı olarak köpeklerin tüylerine şekil vermek için kullanılır. Köpeklerinizin tüylerini belirli bir oranda kısaltmak içinse makina tıraşını güvenle tercih edebilirsiniz. Sahrayıcedit gezici köpek kuaförü olarak hizmet veren firma, İstanbul’un diğer tüm semtlerine de hizmet ulaştırıyor. Her iki tıraş şeklini de ustalıkla uygulamayı başaran şirket, köpeklerinize ilgi ve şefkatle yaklaşıyor.

Köpek Tıraşını Neden Yaptırmalıyım?
Belirli köpek cinslerinde tüyler çok fazla uzama gösterdiği için bu durum çeşitli hastalıklara yol açabiliyor. Bu nedenle tüyleri kısaltmak gerekebilir. Ayrıca kesim işlemi haricinde köpeğinizin tüylerine şekil vermek de istiyor olabilirsiniz. Bu bakımdan köpek kuaförlüğü hizmetinden istediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Gezici araçlarında son derece steril bir ortam yaratan Pet Hair, çevre koruyucu atık su tankı gibi donanımları da içerisinde barındırıyor. Hizmet detayları için pethair.com.tr sitesini ziyaret ederek daha detaylı şekilde bilgi alabilirsiniz.

Köpek Tıraşı Ücretleri

Köpek tıraşında fiyatları belirleyen temel etken köpeklerin cinsidir. Farklı cins köpeklere uygulanan işlemlerde farklı fiyat politikaları olabiliyor. Sahrayıcedit gezici köpek kuaförü olarak sizlerin her zaman yanında bulunan firma, her bütçeye hitap eden fiyatlarıyla oldukça ön plana çıkıyor.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.