Genel Rasimpaşa Gezici Köpek Kuaförü
Rasimpaşa Gezici Köpek Kuaförü

Rasimpaşa Gezici Köpek Kuaförü

Rasimpaşa Gezici Köpek Kuaförü

Köpeklerin deri ve tüylerinin daha bakımlı görünmesi için köpek kuaförlerine büyük bir hizmet oluyor. Köpeklerin tüylerine gerekli işlemleri yapmak oldukça hassasiyet gerektirdiği için, bu işlemi uzman merkezler tarafından yaptırmak gerekiyor. Özellikle İstanbul gibi evcil hayvan sayısının fazla olduğu şehirlerde bu tarz şirketlerin sayısı daha fazla oluyor.

Rasimpaşa gezici köpek kuaförü olarak en yetkili hizmeti sunan Pet Hair firması, gezici araçlarıyla bulunduğunuz adreslere gelerek köpekleriniz tıraş işlemlerini yapıyor. Şirketin verdiği işlemler yalnızca tıraş ile sınırlı tutulmuyor. Köpeklerin deri ve tüyleri için gerekli tüm bakımlar yapılarak daha canlı tüylerin oluşması sağlanır. Ayrıca yıkama ve rötuş gibi ek hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Köpeklerde Makina Tıraşı
Köpek tıraşı işlemlerinde makas ve makina olmak üzere iki farklı teknik kullanılır. Makina tıraşı daha çok tüy dökülmelerine karşı etkili olan bir yöntemdir. Bu yöntemde tüyler en fazla 2 cm uzunluğunda kesilir ve sonrasında uygun temizleyicilerle köpeklerin yıkaması yapılır. Bu işlemin detaylarını pethair.com.tr sitesi üzerinden daha detaylı şekilde öğrenebilirsiniz. Bu adres üzerinden firmayla irtibata geçtiğiniz zaman gezici ekiplerin kısa bir süre içerisinde adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Makas Tıraşı Nasıl Yapılır?
Makas tıraşı, köpeklerin tüylerinin daha uzun bırakılmak istendiği ve estetik bir görüntünün ortaya çıkarıldığı kesim şeklidir. Makas tıraşı köpeklerde daha zor yapılan ve hassasiyet gerektiren kesim şeklidir. Rasim paşa gezici köpek kuaförü firmaları içerisinde oldukça ön plana çıkan Pet Hair, makas tıraşına tamamen hakim olan ekiplerle çalışıyor. Köpeklerinizin tüylerine etkileyici bir görüntü katmak istiyorsanız firmayla irtibata geçerek makas tıraşı fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Köpek Kuaförü Ücretleri

Köpek tıraşı için alınan ücretler kesim şekline göre köpeklerin cinsine göre değişir. Bazı köpek cinslerinin tüyleri çok fazla uzun olmadığı için kesimi basittir ve düşük ücret alınır. Ancak bazı köpek cinslerinde tüyler daha uzun ve hassas yapıda olduğu için ücret daha yüksek olabilir. Bu konuda pethair.com.tr sitesini dilediğiniz zaman ziyaret ederek uygun fiyat politikalarını öğrenebilirsiniz. Tıraş, yıkama ve rötuş işlemleri için en düşük ücretleri talep eden firma, her bütçeye hitap ediyor.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.