Genel Piqapoo İle Dışarıda Köpeğin Tuvalet Derdi Bitiyor
Piqapoo İle Dışarıda Köpeğin Tuvalet Derdi Bitiyor

Piqapoo İle Dışarıda Köpeğin Tuvalet Derdi Bitiyor

Piqapoo İle Dışarıda Köpeğin Tuvalet Derdi Bitiyor

Birçok kişi köpek besliyor. Çok sadık bir hayvan olan köpeğin bakımı sırasında dikkat edilmesi gereken çok sayıda kural var. Beslenme ve temizlik kurallarının yanında günlük olarak köpeğin hava alması için dışarıya çıkarılması ve tuvalet ihtiyacını gidermesi gerekiyor. Durum böyle olunca sokaklarda bazı sorunlar oluşabiliyor. Özellikle dışkı konusunda çevre ile bazı problemler yaşanıyor. Piqapoo adlı müthiş ürün, köpeğin sokakta dışkı yapma problemini kökünden çözüyor.

Piqapoo Nedir?

Belediyelerin belirlediği kurallar doğrultusunda, köpek gezdirirken temizliğe çok dikkat etmek gerekiyor. Köpek, kakasını yaptığı zaman anında temizlenmesi ve ortada bırakılmaması için poşet taşınması lazım. Bu hem zor bir durum hem de kokuyu tam anlamıyla engellemiyor. Piqapoo adlı ürün, silikon mandal ve ucuna takılan poşetten oluşur. Bu ürün sayesinde köpeğin dışkısı, dışarıya kesinlikle düşmeden direkt olarak poşetin içinde kalır ve temizlik konusunda hiç sorun yaşanılmaz. Poşetin ağzının kapatılıp çöpe atılması sonucu da büyük kolaylık sağlanır.

Piqapoo Nasıl Kullanılır?

Piqapoo, kullanımı çok kolay ve avantajları fazla olan bir üründür. Piqapoo çok hafif bir silikon mandal olup köpeğin kuyruğunun dibine, popoya en yakın bölgeye takılmalıdır. Takıldıktan sonra mandalın çıkıntılı yerine de özel poşeti geçirilmelidir. Bu sayede köpeğin kakası, direkt olarak poşete iner ve çevre kesinlikle kirlenmez. Tüm köpek cinsleri için kullanılabilecek olan Piqapoo adlı ürüne köpeğiniz çok kısa sürede uyum sağlayacaktır. İlk takıldığı sırada ürünün ne olduğu hakkında bilgi edinmek istemesi ise son derece normaldir. Bu devreyi atlatmak için yürüyüşe devam edilmesi ve kısa aralıklarla köpeğinizi okşamanız yeterli olacaktır. Zaten köpeğiniz bir kere bu ürüne alıştıktan sonra diğer kullanımlarda herhangi bir sorun olmayacaktır.

Piqapoo Sağlığa Zarar Verir mi?

Piqapoo köpeğin sağlığına en ufak zarar vermeyecek bir maddeden üretilmiş olup gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca bu silikon mandalın köpek için alerji oluşturucu bir etkisi de bulunmamaktadır. O kadar hafif bir malzemeden imal edilmiştir ki; kuyruğa takıldığı zaman köpeğiniz en ufak bir acı ve yanma hissi de duymayacaktır.

 

Piqapoo İle Dışarıda Köpeğin Tuvalet Derdi Bitiyor

 

Video kanalımız: https://www.youtube.com/channel/UCxV7ZQXTq7yPtfMAfrdNjvg

ÖNCEKİ YAZI

Hayvan Kuaförü

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.