Genel Pigapoo İle Huzurlu Adımlar
Pigapoo İle Huzurlu Adımlar

Pigapoo İle Huzurlu Adımlar

Pigapoo İle Huzurlu Adımlar

Piqapoo yu denemeden evvel piqapoo köpeklerin ilk başta tanımaya ve alışmaya çalışacağı fakat kuyruğuna takıldığı andan itibaren bir ağırlık ve ya bir acı vermeyeceği biliniyor. Piqapoo, köpeklerin rahatlığı ve konforu düşünülerek, köpek sahiplerinin rahat etmesi için tasarlanmış bir ürün oluyor.

Piqapoo İki Bölümden oluşur

Silikon klips kısmı köpeğin kuyruk başlangıcı olan yere takılır. Hatasız olarak konfor sağlamak amacı ile yumuşak olan silikon yastıkları ile plastikten üretilmiştir. Bütün köpek ırkı ve boyutu ile rahatlıkla ayarlanabiliyor. Çok hafif olmakla beraber oldukça rahat ve konforludur, köpeğiniz bu ürünü hissetmeyecektir bile. Atılabilir olan toplama poşeti ise klipsin altında bulunur. Poşetler ince plastiklerden yapılmıştır fakat sızmalarını engelleyecek kadar da dayanıklı oluyorlardır, köpeğinize fazla yük yapmaz ve dışkının da görünmemesi için de opak bir naylon ile çevrelenmiştir

Pigapoo Nasıl Kullanılır?

. Piqapoo Köpeğin kuyruğunun üst bölümüne yerleştiriliyor. Yürüyüş sırasında köpeğin kakasını yapmasını sağlayın. Köpeğinizin kakasını yapmasını sağladıktan sonra Piqapooüstünde yer alan kıskacın yardımıyla ellerinize değdirmeden piqapoo poşetini çöp tenekesine atın. Piqapoo köpeğin kuyruk bölümünün en altına takılır köpeğinize pigapoo ilk takıldığı zaman arkasına bakma hissi ve kuyruğunda ne olduğunu merak etme hissi ve hafif huylandığı düşünülebilir. Bu durumda yapmak gereken tek şey piqapoo yu köpeğin kuyruğuna taktıktan daha sonra köpeğiniz ile uzun bir kaç kere yürüyüş yapmak oluyor. Bu esnada köpeğiniz piqapoo ya tamamen alışmış oluyor.

Piqapoo ilk kez takıldığı zaman ve yürüyüş sıralarında köpeğin poposunun üstüne oturduğu da gözlemlenmiştir. Bu durumda yapmak gereken tek şey köpeğinizi hafif dokunuşlar ile severek yürüyüşe devam etmek ve bu deneyimler ise tüm köpeklerde gözlemlenmiştir. Piqapoo köpeğin kuyruğunda katiyen kayma yapmıyor. Piqapoo mandalın iç alanındaki silikon halkaların sayesinde hem yumuşak hissi veriyor hemde hissedemeyeceği kadar çok hafif bir dokunuş ile piqapoo ya alışıyor. Köpeğiniz dışkısını yaptıktan daha sonra yapmak gereken piqapoo yu köpeğin kuyruğundan çıkarıp piqapoo nun klipsini açtıktan sonra da piqapoo poşetini çöp kutusuna atmanız yeterli oluyor. Artık elleriniz daha serbest ve yürüyüşler daha da keyifli olacak. Piqapoo sayesinde konforu ve rahatlığı hissedeceksiniz.

Pigapoo İle Huzurlu Adımlar

 

Video kanalımız: https://www.youtube.com/channel/UCxV7ZQXTq7yPtfMAfrdNjvg

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.