Genel Pethair Kuaför

Pethair Kuaför

Evlerde beslediğiniz evcil hayvanlarınızın sağlıklı ve özenli bir şekilde bakımını yaptırmak ister misiniz? Pethair.com.tr adresinden iletişime geçtiğiniz takdirde kuaförlük hizmetleri içerisinde yer alan tüy traşı, tırnak kesimi, kulak temizliği kedi, köpek ya da diğer evcil hayvanlarınız için yaptırmanız artık mümkün.

Her Cinse Özel Traş

Evcil hayvanların evde bakılması cinslerine göre farklılıklar göstermektedir. Bu farklılıklardan biride tüylerinin traş uzunluğu gibi detaylar gerektirmektedir. Cinsi ne olursa olsun beslediğiniz hayvanlardan kedi ve köpek traşı yapılır. Ayrıca isteğe göre farklı konseptler de uygulanabilir. Pethair. com.tr sadece bir hayvan kuaförü olarak görülmemelidir. Tek bir adres olarak internet olarak görülse de bir ilk olmak özelliği ile pethair gezici kuaförlük olarak evcil hayvanlarınıza hizmeti İstanbul’un her semtine kadar getirmektedir.

Pethair Gezici Kuaförün Farkı.

Evcil hayvan beslemek eskiden gelen bir kültür olsa da şehirleşmeye bağlı olarak bu kültür devam edemedi. Kişisel hobi olarak evde beslenen bir kaç evcil hayvan için bakım hizmeti veren kuaförlük hem maddi hem de manevi olarak kazanç getirmemektedir. Bu nedenle evcil hayvanlarının bakıma ihtiyaçları olduğu anda çok uzak ve sayılı kuaförlere gitmek hem zaman kaybı hem de yorucu olmaktadır İstanbul trafiğinde. Köpek traşı gibi daha birçok bakım için seyyar kuaförlük ile hayvan sever dostlara katkı sunmak amaçlı sitemiz ve gezici ekibi kurduk.

Nasıl Bilgi Sahibi Olunur ve Ne Tür Hizmetler Verilir.

Öncelikle site adresine internet üzerinden giriş yapılır. Sistemde ekrana gelen haritadan bulunduğunuz adrese en yakın olan nokta belirlenir. Daha sonra online randevu sistemi ile randevu alınan tarihte buluşulur.

Kuaför salonumuzun ana merkezi Kadıköy olup açık adresi Osman ağa Mahallesi Söğütlü Çeşme Caddesi Çilek Sokak Küçük Sarı İş Hanı NO:6 olarak belirtilen siteden salonumuzu şahsen de ziyaret etmeniz mümkündür. Randevu günü gezici aracımızla belirtilen noktaya gelindiğinde ihtiyaç duyulan bakımlar yapılarak fatura karşılığı ödeme alınır. Gezici evcil hayvan kuaföründeki hizmetlerimiz makina ya da makas ile traşlama, banyo ve sonrası kurutma ve tarama, şekil verme amaçlı rötuşlar olarak sıralanabilir.

Pethair Kuaför

 

ETİKETLER
ÖNCEKİ YAZI

Köpek Tıraş Etme

SONRAKİ YAZI

Köpek Traş Fiyatları

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.