Genel Pet Kuaför Fiyatları

Pet Kuaför Fiyatları

Birçok kişi hayvan beslemek ister. Hayvan beslemek için bazı sorumlulukların bilinmesi gerekir. Çünkü evcil hayvan bakmak için bazı bakımların zamanında yapılması gerekir. Bu bakımların bazısı evde yapılabilir ancak genel bir bakım için mutlaka pet kuaförlerine ihtiyaç vardır. Pet kuaförü evcil hayvanın tüm kontrollerin ve bakımlarının yapıldığı merkezlerdir. Bazı pet kuaförler klinik içinde bulunur ve aşı yapılan yerler de olabilir. Pet kuaför hizmetleri oldukça zengindir. Evcil hayvanınız için her bakım bulunur. Bu yüzden hayvan sahiplerine büyük kolaylıklar sağlar. Pet kuaför fiyatları hizmet kalitesine göre değişik tariflerden oluşur.

Pet Kuaför Hizmet İçeriği

Pet kuaförler hizmette sınır tanımıyor. Her türden bakım bu merkezlerde mevcuttur. Sık kullanılan hizmetler arasında pet yıkama hizmeti yer alıyor. Pet yıkamada kedi ve köpek yıkama işlemleri yapılıyor. Yıkama sırasında hayvan türüne ve derisine uygun şampuan kullanılıyor. Bu şampuanlarla evcil hayvanlar yıkanıyor ve ardından kurulanıyor. Bu işlemden sonra tüyleri taranıyor ve temiz oluyor. Pet yıkamanın yanı sıra tırnak, kulak ve göz bakımı yapılarak köpeğinizin bakteri oluşumu önleniyor. Ayrıca hayvan traşı da yapılan bakımlar arasındadır. Bu hizmetler doğrultusunda pet kuaför fiyatları farklı oluyor.

Pet Kuaför Sağlık Hizmetleri

Pet kuaförlerde sadece bakım ihtiyaçları karşılanmıyor. Bu ihtiyaçlar dışında hayvan sağlık kontrolleri de yapılıyor. Bu kontrollerde idrar örnekleri alınıyor. Tahlil yapılarak çeşitli hastalıkların olup olmadığına bakılıyor. İdrar tahlili yanında ultrason ve çeşitli sağlık analizleri de hizmetler içinde bulunuyor. Bu hizmetleri almak için randevu sistemi var. Pethair.com.tr sitesinden istediğiniz bir gün için online randevu alabilirsiniz.

Pet Kuaför Hizmet Ücretleri 

Pet kuaför hizmetleri ayrı fiyatlara sahiptir. Traşdahil banyo 100 TL, özel banyo 75 TL, Tüy tarama ve ilaçlama 80 TL, tırnak bakımı manikür ve pedikür 75 TL, sadece pet yıkama 40 TL gibi ücretlerle yapılıyor. Ayrıca çeşitli tarifeler de var. Tüm bakım için 300 TL yeterli olabiliyor. Hayvan sahipleri randevu almak için pethair.com.tr sitesini İstanbul ve çevresi için güven içinde tercih edebilir.

Pet Kuaför Fiyatları

ÖNCEKİ YAZI

Pet Kuaför

SONRAKİ YAZI

Gezici Pet Kuaförü

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.