Genel Oyakkent Gezici Köpek Kuaförü Yıkama
Oyakkent Gezici Köpek Kuaförü Yıkama

Oyakkent Gezici Köpek Kuaförü Yıkama

Oyakkent Gezici Köpek Kuaförü Yıkama

Evcil hayvanlar çoğu zaman sıcak ayları oldukça sıkıntılı geçirirler. İnsanlar dahi terlemelerine rağmen sıcak dönemlerde bu denli bunalırken terleyerek vücut ısılarını dengeleme imkanları olmayan kedi ve köpeklerin halinden anlamak mümkün değildir. Ter bezleri sadece ayaklarının altında bulunur ve bu bezler onlar için hayli yetersizdir. Tüy dökerek her ne kadar belirli bir miktar bu açığı kapatmaya gayret etseler de ne kadar dökerlerse döksünler bir yere varamazlar. Üstelik bir işe yaramadığı gibi hem insanın solunum sistemi için bu tüyler sorun yaratır, hem de etrafta devamlı tüyler uçuşur. Oyakkenkt gezici köpek kuaförü yıkama bu sorunu halletmek için 2016 yılında kurulmuştur.

Faaliyet Alanları Neresidir ve Sistem Nasıl Çalışır?

Faaliyet alanı genel olarak tüm İstanbul’dur. Hem Anadolu hem de Avrupa yakalarında hizmet veren Oyakkent gezici köpek kuaförü yıkama gezici aracıyla hizmet verir. Anca bu hizmetten istifade edebilmek için öncelikle randevu almanız gerekmektedir. Aldığınız randevu üzerine bizleri adresinize davet edersiniz ve bizler de gezici aracımız ile yola koyulup vermiş olduğunuz adrese dek gelir ve evcil hayvan dostumuzu tam donanımlı aracımızda misafir ederiz. Bu misafirliği esnasında da hem sizin talep ettiğiniz hem de onun ihtiyaç duyduğu tüm bakımları itinayla yaparız. Eğer aracımız hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz hepinizi pethair.com.tr adresinde görmekten onur duyarız.

Evcil Hayvan Kuaförlüğü Nedir?
Evcil hayvan kuaförlüğü, evcil hayvanların kişisel bakımlarıyla ilgili işlemlerin tümüne verilen genel addır. Evcil hayvan kuaförlüğü dahilinde tüy tıraşı, tarama, kulak içi temizliği, rötuş, göz temizliği, tırnak kesimi ve evcil hayvan banyosu yer alır. Ancak bilmenizi isteriz ki kedileri yıkamamızı isterseniz bundan ek ücret talep ediyoruz. Aynı zamanda evcil hayvan dostlarımızın sağlığını riske atmamak için de herhangi bir anestezi uygulaması veya sakinleştirici uygulama gerçekleştirmekten kaçınıyoruz.

Hijyenik mi?
Pethair olarak bizler hijyeni olmazsa olmaz bir politika olarak belirledik. Bu sebepten ötürü ultraviyole cihazlarında sterilize edilmemiş hiçbir ekipmanımızı evcil hayvan dostlarımız üzerinde kullanmıyoruz. Hijyen politikamız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz pethair.com.tr adresinden erişebilirsiniz.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.