Genel Onurkent Gezici Köpek Kuaförü Yıkama
Onurkent Gezici Köpek Kuaförü Yıkama

Onurkent Gezici Köpek Kuaförü Yıkama

Onurkent Gezici Köpek Kuaförü Yıkama

Köpek kuaförleri köpeklerin çeşitli ihtiyaçlarının giderildiği merkezlerdir. Bilinen bir kuaförde yer alan tüm bakımlar hayvan kuaförlerinde de bulunuyor. Hayvan sahipleri bu merkezlerde köpeklerini veterinerlere emanet ediyor. Kuaförlerde hayvan bilgisine sahip insanlar ve veterinerler bulunuyor. Bu kurumlarda çeşitli hayvan bakımları yapıldığı gibi hayvanların sağlık taramaları da yapılıyor.
Sağlık taramalarında idrar örnekleri gibi çeşitli tahliller alınıyor. Veterinerler çıkan sonuçlara göre gerekli ilaçlar yazabiliyor. Böylece hayvan hastalıkları önlenebiliyor. Pet kuaförler hem bakım hem sağlık için önemli kurumlar arasındadır. Onurkent gezici köpek kuaförü yıkama merkezi köpek banyosunu rahatlıkla yaptırabileceğiniz bir bakım merkezidir. Sadece banyo değil tüm bakımlar bu merkezde gerçekleşiyor.

Gezici Köpek Kuaförü Uygulaması

Köpek kuaförlerinde köpek banyosu için özel parazit ilaçları kullanılıyor. Bu ilaçlar köpeklerin türüne göre değişiklik gösteriyor. Banyo için köpek küveti ve su ısıtıcı kullanılıyor. Sular ısındıktan sonra köpekler küvete alınıyor. Köpeğin tüylerine şampuan yapılıyor. Ardından suyla kurulanıyor. Yıkamadan sonra tüyler kurutuluyor. Bunun için fön makineleri tercih ediliyor. Onurkent gezici köpek kuaförü yıkama merkezinde uygun fiyatlarla köpek yıkama hizmetinden yararlanabilirsiniz. İsterseniz köpeğinize banyodan önce traş da yaptırabilirsiniz. Köpek traşında iki tür tercih edilebilir. Makine ve makas traşı olan bu türler köpek traşında tüy dökmeye bağlı olarak seçiliyor.

Köpek Kuaförü Hızlı Randevu Oluşturma
Köpek kuaförlerinde gerekli tüm bakımlar ve temizlikler yapılıyor. Kuaför hizmetlerinde tırnak ve kulak temizliği sağlık için büyük önem taşıyor. Temiz köpeklerin evde bakılması kolaylaşıyor. Köpek traşıyla tüy dökmesi engellenirken tırnak bakımıyla bakteri oluşumu önleniyor. Köpek kuaförü için randevu oluşturmak da çok basit. Pethair.com.tr sitesinden istediğiniz gün için randevu alabilirsiniz.

Randevu Gününde Köpekleriniz Evden Alınıyor
Köpek kuaförü için uygun olduğunuz güne kolaylıkla randevu almanız mümkün oluyor. Böylece belli saatte merkezde olup köpeğinize bakım yaptırma şansınız var. Randevu alan hayvan sahipleri isterse hayvanlarını evden aldırabiliyor. Pethair.com.tr sitesinde randevu aldığınız köpek kuaförünün evden alım hizmetinden yararlanabilirsiniz. Köpek kuaförleri köpek bakımında büyük yardımcınız olmaya her zaman devam ediyor.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.