Genel Müjde Kedi Köpek Kuaförü
Müjde Kedi Köpek Kuaförü

Müjde Kedi Köpek Kuaförü

Müjde Kedi Köpek Kuaförü

Hayvan sever çalışanlarının, şefkat dolu kollarında, hiç strese girmeden, keyifle traş olan evcil hayvanlarımız, müjde kedi köpek kuaförü çatısı altında, güvenle ve sağlıklı bir şekilde hizmeti alırlar.

Hayvan korkmasın, strese girmesin ya da ani hareket yapıp her hangi bir kazaya sebebiyet vermesin diye, kesim öncesi çalışanlarının, hayvanlarla kurduğu iletişim son derece güven vericidir. Traş olacakları makine ya da makası dahi önceden onlara tanıtan, o aletlerle hayvanları dakikalarca okşayarak güven kazanan çalışanlar, kedi köpek kuaförü seçimi için en önemli nedenlerden biridir.

Makine İle Mi, Traş, Yoksa Makasla Mı?

Hayvanın cinsi, tüy durumu bu tercihe bir nedendir. Bazen tüylere stil ve tarz belirlenirken her ikisinden de yararlanılır. Kuaförün çalışma stiline bağlı olarak bazen önce makas sonra makine, bazen de tam tersi sıra uygulanır.

Hijyen Ne Derece Önemlidir?

Hijyen son derece önemlidir. Evcil hayvan kuaföründe, aletler steril edilmeden kullanılmaz, hayvanın yıkandığı lavabo daima temiz tutulur ve en önemlisi, bir önceki hayvanın kılı ile bir sonraki hayvanın kılları bile birbirine karışmaz. Eğer bir hayvanca pire varsa, ya da uyuzsa, bir diğerine bulaşmaması için gerekli her önlem alınmıştır.

Pethair.com.tr

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında, gezici pet hizmeti veren pethair.com.tr ile evcil hayvanınızın transportunu sağlayamıyorsanız, sadık dostlarınızı pethair’in özel araçlarında, aynı konforla tıraş ettirebilirsiniz.

Can dostlarınızın deri ve tüylerinin daha sağlıklı ve güzel gözükmesi için yapılması gereken traş işlemi, pethair.com.tr, gezici kedi traşı yapan arabalarda da sıklıkla yapılmaktadır.

Her araba da sterilizasyon makinesi, sıcak su için termosifon, çevreyi kirletmemek için atık su tankı, hayvanı üşütmemek ve tüylerine kolay şekil vermek için kurutma makinesi ve hatta jeneratör dahi bulunmaktadır. Eğer evcil hayvanlarınıza zaman ayıramıyor ya da transportunu sağlamakta zorlanıyorsanız, bu hizmet tam da size göredir. Üstelik çok çok ağır bir maliyeti de yoktur. Hem hayatınızı kolaylaştırmak, hem de dostlarınızın sağlığını gözetmek istiyorsanız, traş için gezici aracı, pethair.com.tr sitesinin iletişim bölümündeki telefon ya da mail adresinden kolayca çağırabilirsiniz.

Müjde Kedi Köpek Kuaförü

SONRAKİ YAZI

Müjde Köpek Kuaförü

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.