Genel Maltepe Köpek Kuaförü ve Kedi Kuaförü
köpek kedi kuaförü

Maltepe Köpek Kuaförü ve Kedi Kuaförü

Maltepe kedi ve köpek kuaförü, bu can dostlarımıza en iyi ve en sağlıklı hizmeti vermekte olup, en az sizin kadar, hayvan dostlarımıza özen ve önem göstermektedir.Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan evcil hayvanlarımız, zamanla ailemizin bir bireyi haline gelerek, hayatımızda önemli ve kıymetli bir duyguyu kapsar. Köpek yada kedi olsun evde beslemekte olduğumuz bu arkadaşlar, ailemizin bir ferdi durumundadır.

Kimisi için bir evlat kimisi için bir dost, kimisi için bir can yoldaşı olan evcil hayvanlarımız en az ailemizin bir ferdi kadar kıymetli ve değerlidir. Bu değeri verdiğimiz evcil hayvanlarımızın, bakımı, beslenmesi ve kişisel temizliği de hiç şüphesiz ki oldukça önemlidir. Evcil dostlarımıza bu önemi ve kıymeti veren, evcil hayvan sahipleri, onların beslenmesinden tutun da kişisel hijyen ve bakımına da büyük önem vermektedirler. 

Köpek ve Kedi Tıraşı

Maltepe kedi ve köpek kuaförü ile hayatımızın önemli bir parçası olan can dostlarımıza en iyi ve en kaliteli kuaförlük hizmetini vermeyi kendine temel ilke edinmiştir. Nasıl ki bizlerinde belirli periyotlarda kuaförlük hizmeti almaya ihtiyacımız varsa, evimizde beslediğimiz kedi ve köpeklerimizinde belirli aralıklarda kuaförlük hizmeti almaya ihtiyaçları vardır. Evcil hayvanlarımızın hem hijyen gereği hem de sağlıkları açısından tıraş edilmesi ve tüylerinin şekillendirilmesi gerekir. Bu işlemler yapılırken uzayan tırnakların bakımı ve kesimi aynı zamanda kedi ve köpeklerimizin, onlar için özel hazırlanmış şampuanlarla yıkanması ve sonrasında uygun ekipmanlarla tıraşlanıp, fazla olan ve onlara rahatsızlık veren tüylerinden kurtulması gerekmektedir. 

Kedi Tıraşı

Maltepe kedi ve köpek kuaförü kedi ve köpeklerinizin en steril şartlarda tıraşının yapılması için hizmet vermektedir. Kedi ve köpek tıraşı oldukça önemli ve dikkat gerektiren bir konudur. Gereken özen verilmemesi ve dikkatli olunmaması durumunda, can dostlarımız olan kedi ve yahut köpeklerimizde geri dönülmesi imkânsız yaralanmalara kadar sebebiyet vermektedir. Bunun için, değerli kedi ve köpek sahiplerinin, kedi veya köpeklerini tıraş ettirmek için gidecekleri kuaförde öncelik vermeleri gereken temel konu, bu işi yapanların uzman bir personel olup olmadığıdır. Uzman ellerde yapılan tıraş işlemi kedi ve köpeklerimizin son derece memnun ve mutlu olmasını sağlamaktadır. Özellikle kedi tıraşında, kedilerin tıraşı kadar el ve ayaklarının bakımınada özen gösterilmeli ve gereken temizlik ve kesim, işin uzmanlarınca sağlanmalıdır.

Köpek Tıraşı

Maltepe kedi ve köpek tıraşı ile kedi ve köpeklerimizin uzman ellerde ve temiz koşullarda bakımı ve kuaför ihtiyacı karşılanmaktadır. Köpek tıraşında bazı incelikler bulunsa da önemli olan esas konu can yoldaşımız olan kedi ve köpeklerimizin uzman ellerde olduğunu bilmek ve tıraşa uygun ekipmanlarla tıraşının gerçekleştirildiğinden emin olmaktır. Farklı cins ve türlerde olan köpeklere, cinsine ve türüne göre bir tıraşlama uygulaması gerçekleştirilir. Bazı bölgelerde makas tıraşıyla kesim yapılırken, bazı bölgelerinde genel olarak makine tıraşı yapılmaktadır. Profesyonel ekibimiz köpeklerin cinsine göre kesim işlemini nasıl yapacaklarına karar vermektedirler.

Kedi ve Köpek Tıraşının İncelikleri

Maltepe kedi ve köpek kuaförü sayesinde kedilerimizin ve köpeklerimizin uygun ortamlarda tıraşı yapılmaktadır. Kedi ve köpek tıraşı yapacağımız zaman en öncelikli tercihimiz, uygun koşullarda ve profesyonel bir ekip tarafından tıraşının gerçekleştirilmesi olmalıdır. Daha sonrasında dikkat etmemiz gereken temel ilkelerden biriyse taraşın yapılacağı ortamın temiz ve hijyenik olmasıdır. Ortamın temiz olmasının da ötesinde kullanılan aletlerin de temiz ve steril olması, can dostlarımız, avcil hayvanlarımızın sağlığı açısından da oldukça önemlidir. Gerek makaslar gerekse tıraş makinaları belirli periyotlarda dezenfekte edilmeli ve sterilizasyonu sağlanmalıdır. Böylelikle hayvanlarımız enfeksiyon ve hastalıklara karşı korunması sağlanmalıdır.

Kedi ve Köpek Tıraşında Dikkat Edilecek Hususlar

Maltepe kedi ve köpek kuaförü ile sağlıklı ve hijyenik sonuçlar elde edebilirsiniz. Kedi ve köpeklerimiz sağlığı ve hijyeni için temel unsur kesim esnasında herhangi bir sakatlanma ve sorunun yaşanmamasıdır. Kesi esnasında gerçekleşme ihtimali olan, kedi ve köpeklerin hareketli yapısından kaynaklanan, küçük kesikler ve ufak hatalara anında müdahale etmek büyük önem taşımaktadır. Bu tarz olası hataların önüne geçmek için kullandığımız alet ve edevatın temiz ve hijyenik olmasıdır. Kedi ve köpek taraşında temel öncelik hiç şüphesiz ki hijyendir. Hijyene gereken önemi vermemiz bizi olası sıkıntılardan koruyacaktır.

Maltepe Köpek Kuaförü ve Kedi Kuaförü Fiyatları

Maltepe kedi ve köpek kuaförü hizmeti sayesinde, kedi ve köpeklerimizi uygun ve ekonomik fiyatlarla, kaliteli ve güvenli biçimde tıraşını ve bakımını sağlarız. Uygun fiyat politikasını temel ilke edinerek verdiğimiz hizmetin kalitesi ve hijyeni son derece üst segmentlerde olup, sizin ve can dostumuz olan evcil hayvanlarımızın bakımı ve sağlığı temel önceliğimizdir. Her tıraştan sonra sterilizasyonu sağlanan ekipmanlarımız ve alanında uzman ekibimiz, kedi ve köpek tıraşında son derece profesyonel ekibimiz ile can dostumuz olan, kedi ve köpeklerimizin bakımı ve sağlığı bizler için son derece önemlidir. Gerçekleştirmiş olduğumuz uygun fiyat politikamız ile can dostumuz olan kedi ve köpeklerimizin sağlığı ve konforu bizler için oldukça önemlidir.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.