Genel İdealtepe Gezici Köpek Kuaförü
İdealtepe Gezici Köpek Kuaförü

İdealtepe Gezici Köpek Kuaförü

İdealtepe Gezici Köpek Kuaförü

Ev ortamında hayatınızın bir parçası olan köpeklerin bakım işlemleri son derece önem arz ediyor. Özellikle köpeklerde tüylerin sağlıklı ve canlı olması çok önemlidir. Bu konuda köpek kuaförlerini kullanarak köpeklerinizin tüylerinin bakımlı ve etkileyici olmasını sağlayabilirsiniz. İstanbul çevresinde oldukça kapsamlı bir pet kuaför hizmeti veren Pet Hair firması, köpeklerinize ilgiyle yaklaşarak tüm bakımlarını yapıyor. İdealtepe gezici köpek kuaförü hizmetleri için dilediğiniz zaman firmayla irtibata geçerek hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Gezici sistemle çalışan firma, doğrudan bulunduğunuz adrese gelerek pratik bir hizmet sağlıyor.

Gezici Köpek Kuaförü Nedir?

Köpek tıraşı işlemleri için öncelikle köpeğin gerekli merkeze nakil edilmesi gerekiyor. Ancak yoğun iş tempoları içerisinde bu duruma vaktiniz olmayabilir. Gezici köpek kuaförü hizmetlerinden faydalandığınız zaman bu yükten kurtularak ekiplerin doğrudan adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.
Pet Hair firmasıyla direkt olarak pethair.com.tr sitesinden iletişime geçtiğiniz zaman randevu alabilirsiniz. İstediğiniz gün ve saatlerde randevunuzu aldıktan sonra ekipler adresinize özel araçlarla gelecektir. Gezici araçlarda köpeklerin sağlıklı bir şekilde tıraş edilebilmesi için gerekli tüm donanımlar yer alıyor. Çevre ve hayvan sağlısına son derece önem veren Pet Hair, tescilli bir şekilde hizmetlerini yürütmeye devam ediyor.

Köpek Tıraşı Modelleri
Köpek tıraşlarında cinslere göre çok farklı modeller uygulanabiliyor. Uzman kişiler tarafından bu hizmet yapıldığı zaman ortaya oldukça etkileyici görüntüler çıkabiliyor. Köpek kuaförlüğü alanında profesyonel elemanlarla çalışan Pet Hair firması, beklentilerinize uygun bir tıraş hizmeti sunuyor. Makas tıraşı seçeneğini kullandığınız zaman köpeklerin tüyleri belirli bir oranda kısaltılır ve istediğiniz model ortaya çıkarılır. İdealtepe gezici köpek kuaförü firmaları arasında oldukça ön plana çıkan Pet Hair, sizlere en uygun seçenekleri sunacaktır.

Köpek Tıraşı Fiyatları
Köpeğinizin cinsine göre köpek kuaförlerine ödeyeceğiniz fiyatlar değişebilir. Tüy oranının fazla olduğu cinslerde bu ücretler biraz daha artabilir. Farklı cinsler için en uygun fiyat politikasıyla hareket eden Pet Hair, her bütçeye hitap etmeye çalışıyor. 50 TL’den başlayan fiyatlarla köpeklere makas ve makina tıraşlarını yaptırabilirsiniz. Hızlı bir şekilde pethair.com.tr sitesinden randevu alarak köpeklerinizin diğer tüy bakımlarını da tamamlatabilirsiniz.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.