Genel Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Kuruçeşme
Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Kuruçeşme

Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Kuruçeşme

Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Kuruçeşme

Gezici köpek kuaförlüğü ve yıkama hizmeti veren gezici köpek kuaförü yıkama Kuruçeşme sizlere kusursuz hizmet verme çabasında çalışmalarına hızla devam ediyor. Köpek sahiplerine büyük yardımı dokunan pet kuaför banyodan tıraşa kadar her türlü hizmet ile yanınızdadır. Aracıyla ev ev dolaşan bu özel hizmet aracı içerisinde bulunan donanım ile eşsiz bir hizmet veriyor. Köpeğinizi korumak adına yapmanız gereken tüm uygulamaları sizin yerinize o yapıyor. Tıraş olma zamanı gelen köpeklere tıraş yapıyor, makine tıraşı olması gerekiyorsa makine tıraşı, makas tıraşı olması gerekiyorsa makas tıraşı ile tüylerinin sağlığını koruyor ve dökülmeleri önlüyor.

Sıcacık Banyolarda Yıkama Hizmeti Veriyor

Araçta bulunan termosifon sıcak su ihtiyacını karşılayarak köpeklerin sıcak su ile yıkanmasına olanak sağlıyor. Soğuk sudan hoşlanmayan ve sıkıntı yaratan köpekler için sorunsuz banyo yapmaları için sıcak su bulunuyor. Özel sabunlar ve şampuanlar ile köpük köpük bir yıkama ve tertemiz tüyler elde ediliyor. Banyo esnasında ortaya çıkan suyun birikmesi için bulunan atık su tankında toplanan sular daha sonra kanalizasyonlara atılıyor, böylece çevre dostu bir araç oluyor. Her ne kadar kullanılan ürünler kimyasal içermeyen doğal ürünler olsa da doğada kirli ve kötü görüntü yaratabilir bu nedenle doğaya atılmak yerine kanalizasyona dökülüyor. Gezici köpek kuaförü yıkama Kuruçeşme çevreye karşı duyarlı bir araçtır.

Steril Aletler İle Sağlıklı Kalsınlar
Araç içerisinde bulunan ve kişisel bakımlarda kullanılan aletlerin steril olması her açıdan önemlidir. Köpekler arasında kullanılan aletler sterilize edilmeden kullanılırsa bir köpekte var olan bir hastalık diğerine de geçebilir. Böyle bir olayı hiç bir köpek sahibi istemez, kimse kendi köpeğinin hasta olmasını istemez. pethair.com.tr pet kuaförü de böyle bir tatsızlık yaşanmasına izin vermez. Önlem olarak tüm aletleri steril eder ve sağlıklı kullanım sağlar.

En Önemli Husus Hijyen
Hijyen her zaman için ön plandadır, sağlık ve temizlik her şeyden önce gelir. Çünkü temizliğin olduğu yerde sağlık da kendiliğinden gelir. Mikroplardan ve bakterilerden arınmış temiz bir köpek kolay kolay hasta olmaz. Parazit ve bakterilere vücudunda yer vermez. pethair.com.tr gezici araçları sizlere temiz köpekler vaat ediyor.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.