Genel Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Dolapdere
Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Dolapdere

Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Dolapdere

Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Dolapdere

Köpek kuaförlüğü ve yıkama konusunda yardım alabileceğiniz en iyi kuruluş olarak gezici köpek kuaförü yıkama Dolapdere sizlere sınırsız hizmet veriyor. Aracını donanımla zenginleştirerek köpekler için kuaförlük ve yıkama hizmeti vermek üzere adreslere geliyor. Sizin de böyle bir hizmet talebiniz varsa gezici kuaförünüz gelsin ve isteklerinizi yerine getirsin. En iyi şekilde kuaförlük hizmeti alabilmek için her an ulaşabileceğiniz kadar yakın olan kuaförünüzü arayabilirsiniz.

Gezici Aracın Donanımı Nelerdir?

Araçta bir evcil hayvanın temizlik ve bakımı ile ilgili her türlü ekip ve eleman mevcuttur. En önemli hizmet olan kuaförlük ile ilgili gerekli tüm malzemeler bulunuyor. Makas, tıraş makinesi, fön makinesi, evcil hayvan şampuanı bulunur. Hayvanlara özel bu malzemeler ile bakım sıkıntısız ve sorunsuz yapılır. Gezici köpek kuaförü yıkama Dolapdere aracıyla geldiğinde tıraş hizmetinin dışında başka hizmetler de veriyor. Banyo yaptırma konusunda da sizlere destek sağlamaya çalışıyor. Özel banyo bölmesi bulunan araçta termosifon ile sıcak su sağlanıyor. Konfor içerisinde sıcak su ile yıkanan köpeğiniz çok mutlu oluyor. Araçta bulunan bir diğer parça da kirli su tankıdır, kullanılan atık sular bu tanka boşalır ve sonrasında kanalizasyona dökülür. Sokaklara atılarak çevre kirlenmesine izin verilmez.

Araçta Başka Neler Vardır?
Adresinize gelerek hizmet veren araçta sterilizasyon cihazının bulunması büyük bir avantajdır. Evcil hayvanlar üzerinde kullanılan aletler ve malzemeler bulaşıcı hastalıklara neden olabilir. Birinden diğerine bulaşabilecek olan hastalıklar tehlike yaratabilir. Fakat steril edilen aletler sayesinde bu tür istenmeyen olaylara aman verilmez. pethair.com.tr her türlü olumsuzluğu düşünerek hareket eder ve önlemini önceden alır. Eksik bırakılan bir noktadan dolayı olumsuz olaylar yaşanmasını önler. Araçta elektrik ihtiyacını karşılamak üzere hidrofor bulunur, bu sayede elektrik ihtiyacı olduğunda karşılanır.

Kolay Ulaşım, Kolay Hizmet
Kuaförlük veya banyo ihtiyacınızda pethair.com.tr internet sitesine ulaştığınızda hizmet taleplerinizi ileterek karşılık bulabilirsiniz. Ulaşmanız çok kolaydır, talebinizi ilettikten sonra hizmet size en hızlı şekilde ve en güvenilir şekilde gelecektir. Köpeğinizi güvendiğiniz ve bildiğiniz kişilere emanet etmenin sevinci içerisinde sizler huzur bulurken köpeğiniz de temizliğin keyfini sürsün.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.