Genel Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Beşiktaş Arnavutköy
Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Beşiktaş Arnavutköy

Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Beşiktaş Arnavutköy

Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Beşiktaş Arnavutköy

Evde köpek bakımı oldukça meşakkatli bir iştir ve çoğu zaman bir uzmanın desteğini gerektirir. Özellikle yalnız yaşayan yaşlı insanlar, evcil bir dost olan köpeğe sahip iseler köpeğin bakımını yapmakta bir hayli zorluk çekmektedirler. Sadece yaşlılar değil, köpek besleyen hemen herkesin, köpeğin bakımını yapmak gibi bir zorunluluğu bulunmaktadır ki, bu iş evde kendi başına yapıldığında üzüntü verici sonuçlar ile karşılaşmak mümkündür. Bu nedenle tam profesyonel olarak hizmet veren gezici köpek kuaförleri, yerinde bakım, tıraş, tırnak kesimi gibi işlemleri yaparak, köpekleri sahiplerine teslim etmektedirler.

Gezici Pet Kuaför Hizmeti Nedir?

Gezici köpek kuaförü yıkama Beşiktaş Arnavutköy köpek bakımı için müşterilerin mesafeler kat etmesine gerek duymadan, köpeğin tüm bakım işlemini gerçekleştiren ve son derece modern, donanımlı araçlara sahip olan bir hizmet sunmaktadır. Köpeğin tırnak, tüy ve deri sağlığı için hassas bir bakım gerekir. Bu nedenle köpeğin, banyo, tarama ve tırnak kesim işlemleri gibi bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Gezici kuaför hizmetleri de bu amaca yönelik çalışmalar yaparak, uzman köpek kuaförleri tarafından özel araçlar ile pet kuaför hizmeti verir.

Gezici Kuaför Hizmetleri Neleri Kapsar?
pethair.com.tr üzerinden kolaylıkla iletişim sağlanabilen gezici köpek kuaförü ile köpeğin, tırnak kesimleri, banyosu, tüy kesimleri ile tarama işlemleri yapılmaktadır. Yapılan banyo sonrası tüylerin kurutma işlemi sağlanarak, köpeğin cinsine ve tüy uzunluğuna göre istenilen tıraş yapılabilir.

Gezici Köpek Kuaföründe Yapılan İşlemler
Kısaca özetlemek gerekirse, köpeğin tıraşına yönelik makas tıraşı, sonrasında banyo ve rötuş işlemi ve ardından tarama işlemi yapılarak köpek sahibine teslim edilir. İsteğe ve ihtiyaca bağlı olarak köpeğin tırnak kesimi de yapılır. Köpeğin banyosunda veteriner hekimlerce önerilen özel şampuanlar kullanılır. Özel fön makinası ile gerekli kurutma sağlanır. Kurutma işlemi bittikten sonra göz kulak temizliği de yapılarak tam bakım sağlanır.

Gezici Köpek Kuaförüne Nasıl Ulaşılabilir?
pethair.com.tr internet sitesi üzerinden ulaşım sağlamak mümkündür. Ayrıca gezici köpek kuaförü yıkama Beşiktaş Arnavutköy mevkiinde bulunan araçlara telefon ile randevu talebinde bulunularak, en yakın sürede hizmetten faydalanma sağlanmaktadır.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.