Genel Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Beşiktaş Akatlar
Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Beşiktaş Akatlar

Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Beşiktaş Akatlar

Gezici Köpek Kuaförü Yıkama Beşiktaş Akatlar

Hayvanlara karşı olan sevgi ve tutku anlatılması zor duygulardır. Hayvan sevgisini içinde ve yüreğinde yaşayan kişiler için sahiplendikleri hayvanların tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara bakmak bir mutluluktur. Evcil olarak beslenen hayvanlar arasında en popüler olanı köpeklerdir. Köpek beslemek evde ve bahçede herkesin yapabileceği bir iştir. Evinde köpek besleyen bir kişi için ona ait her bakım işi, her faaliyeti yerine getirmek mutluluk verir. Ancak bazı zamanlarda zorlayıcı durumlarla karşılaşılabilir. Tek başınıza yerine getirilemeyecek bazı davranışlar ve sorumluluklar vardır. Mesela tıraş edilmesi köpek sahibinin tek başına yapabileceği bir iş değildir. Beceri ve bilgi ister, köpeği durdurmak, onun panik olmasını engellemek ve rahatlatmak tıraş işlemini layığıyla yapmak beceri ister. Bu konularda uzman kişilerin yerine getirebileceği işlerdir. gezici köpek kuaförü yıkama Beşiktaş Akatlar bu işi en iyi yapan uzman kuaförlerden biridir.

Gezici Araçta Tam Bakım

Köpek kuaförü, gezici köpek kuaförü yıkama Beşiktaş Akatlar aracında bulunan tam donanım ile gelir ve adresinizde sizlere hizmet verir. Köpek tıraşı konusunda uzmanlaşmış kişilerin hizmet verdiği bu araçta gerekli her türlü alet ve cihaz bulunur. Tıraş makinesi, makas, tırnak makası, fön makinesi, termosifon, hidrofor, kirli su tankı gibi tüm gereken malzemeler bulunur. Termosifon ile sıcak su sağlanır ve köpeğiniz konforlu bir ortamda sıcak su ile banyosunu yapar. Hidrofor kesintisiz elektrik bağlantısı sağlar böylece her daim araçta elektrik vardır. Kirli su tankı ise banyo sırasında ya da diğer işlemler sırasında oluşan kirli suların sokağa akması yerine bu tankta birikmesini sağlar ve sonra kanalizasyona atılır.

Steril Bir Ortam Ve Steril Malzemeler
Sterilizasyonun öncelikli olduğu gezici araçlarda pethair.com.tr güvencesini hissedebilirsiniz. Araçlarda kullanılan tıraş malzemeleri ve diğer bakım malzemeleri özel olarak sterilizasyon makinelerinde sterilize edilirler. Köpeklerin birinden diğerine olası hastalık bulaşmasını önlemek amacıyla bu işleme başvurulmuştur. Steril edilmeden kullanıldığı takdirde bulaşıcı bir takım hastalıkların bulaşması olasıdır, engel olmak amacıyla bu aletler kullanılır.

Kolay Ulaşım, Hızlı Hizmet
Bakım talebinizi pethair.com.tr adresinden bildirebilir ve hızlı hizmet alabilirsiniz. Araç adresinize gelir ve ihtiyaç duyduğunuz her türlü hizmeti verir.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.