Genel Gezici Köpek Kuaförü Yenisahra
Gezici Köpek Kuaförü Yenisahra

Gezici Köpek Kuaförü Yenisahra

Gezici Köpek Kuaförü Yenisahra

Yenisahra, Kadıköy ilçesinin oldukça gelişmiş ve sık nüfuslanmış bir bölgesidir. Bu sebepten dolayı Yenisahra çevresinde güvenilir bir evcil hayvan kuaförü bulabilmek de oldukça zordur. Herhangi bir kuaför bulunmuş olsa dahi hijyenik, personel kalitesi, evcil hayvan dostlarımızın sağlığını önemseyip önemsemediği gibi çok sayıda soru işareti akıllarda cirit atar. Ancak bu soruna nihayet bir çözüm getirilmiştir.

Gezici Köpek Kuaförü Yenisahra evcil hayvan dostlarımızın ve sizlerin mutluluğu için bu hizmetlerin tamamını eksiksiz yerine getireceğine dair söz vermektedir. 2016 yılında kurulmuş olan Pethair her ne kadar sektörde yeni gibi görünse dahi en deneyimli ve en nitelikli personellere sahiptir. Bir hizmetin kalitesi de firmanın ismiyle değil, personellerin niteliği ile ölçülür. Bu sebeple Gezici Köpek Kuaförü Yenisahra belki de içiniz rahat bir şekilde evcil hayvan dostunuzu emanet edebileceğiniz tek güvenilir adrestir.

Hizmet Nasıl Sunulur?
Bizler size üstün kalitedeki hizmetimizi sunarken randevu esasına göre faaliyet gösteririz. Gezici aracımızla faaliyet gösterdiğimiz için randevu olmadan adreslerinize gelerek sizlere yardımcı olmamız ve evcil hayvan dostlarımızı mobil aracımızda misafir etmemiz de takdir edersiniz ki mümkün olamaz. Sizden tek ricamız Pethair.com.tr adresinde bulunan e-randevu sistemimize ihtiyaç duyduğumuz bilgileri girerek bizleri adresinize davet etmeniz. Böylelikle bizler de sizin yolda kaybettiğiniz zamanı sizlere kazandırarak evcil hayvan dostlarınızla daha çok vakit geçirme imkanını sunuyoruz.

Kuaförlük Hizmeti Kapsamında Neler Var?

Kuaförlük hizmet kapsamında öncelikle tüy tıraşı yer alır. Bunlara ek olarak tırnak kesimi, kulak içi ve göz temizliği, rötuş, tarama, banyo gibi hizmetlerin geneli evcil hayvan kuaförlüğü olarak nitelendirilebilir. Bu hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi edinmeyi arzu ederseniz sizleri kurumsal web sitemiz olan Pethair.com.tr adresine bekleriz. Ancak bizi adresinize davet etmeden bilmenizi isteriz ki kedilerin yıkanmasına sıcak bakmadığımızdan bunun için ek ücret talep etmekteyiz.

Anestezi Hizmeti Veriyor musunuz?
Pethair, evcil hayvan dostlarımızın sağlığını her şeyden önce gördüğü için herhangi bir şekilde anestezi, sakinleştirici ve buna benzer herhangi bir uygulama yapmaz. Çünkü solunumu baskılanması başta olmak üzere çok sayıda riski bulunduğundan dolayı kuaförlük uygulamasında anestezi uygulanması yanlıştır.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.