Genel Gezici Köpek Kuaförü Tuzla
Gezici Köpek Kuaförü Tuzla

Gezici Köpek Kuaförü Tuzla

Gezici Köpek Kuaförü Tuzla

Köpek sahiplerinin en çok çektiği sıkıntı köpeklerin kuaför ihtiyacı olduğunda bu ihtiyaçtan dolayı yaşananlar. İyi bir kuaförlük hizmeti veren yer bulmak ve köpeği oraya götürmek için araç sıkıntısı. Araç ile çekilen trafik çilesi bu sıkıntıların başında geliyor. Pethair firması bu sıkıntıları çözmek için kurduğu pet kuaförlük hizmeti ile hayvan sahiplerinin derdini çözüyor. İstanbul il sınırları içerisinde hizmet veriyor. Arayan müşterilerin verdiği adrese pet kuaför aracı ile giderek en iyi hizmeti veriyor. Bu hizmet anlayışı ile kısa sürede sektörde öne çıkan firmalar arasın girmiş durumda. Gezici köpek kuaförü tuzla olarak çağırdığınız da en kısa sürede uzman ekibi ile pet araçla geliyorlar. Böylece trafik derdini köpek sahibi yaşamıyor. Köpekte yaşadığı yerde işlemleri yapılmasından dolayı kendini daha rahat hissediyor. Yapılan işlemlerden köpeğin keyif alması köpeğin sahibini de mutlu ediyor. Ayrıca bakımlı köpekler görünüm olarak da daha güzel göründükleri için ortaya iyi bir tablo çıkıyor.

Verilen Hizmetler

Yeterli donanıma sahip gezici pet araç ile bir çok hizmet gezici köpek kuaförü tuzla olarak köpeklere veriliyor. Verilen hizmetlerin bir kısmından bahsedelim.

Makina traşı, tüy dökülmesine karşı olarak yapılan faydalı bir işlem. Bu işlemin bitiminden sonra köpeğin cinsine uygun şampuan ile köpek yıkanıyor ve kurutuluyor. Kurutma işlemi fön çekilerek yapılıyor. Bu hizmete dahil olarak köpeğe göz ve kulak temizliği yapılarak tırnakları da kesiliyor.
Makas traşı, tüyler uzun ise estetik görüntü için ideal. Bu işlemden sonra mutlaka yıkama ve kurutma yapılıyor.
Banyo, mevsime göre suyun sıcaklığı ayarlanarak köpeğin yıkanma işlemi, fönlü kurutma yapılıyor. Daha sonra köpeğin gözleri ve kulakları temizlenerek tırnakları kesiliyor.
Bu hizmetler çok tercih ediliyor. Bu hizmetlerin dışında verilen hizmetler pethair.com.tr internet adresinde ayrıntılı olarak yazılı.

Firmaya İletişim Ve Randevu
Firmaya ulaşmak için telefonla aranabilir. Firmanın telefon bilgileri pethair.com.tr internet adresinin ana sayfasında bulunuyor. Randevulu çalışınca hizmetlerde her hangi bir gecikme süresi yaşanmadığı için tercih ediliyor. Bilgiler firmaya bırakılırsa firma da geri dönüş yapıyor.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.