Genel Gezici Köpek Kuaförü Sultanbeyli
Gezici Köpek Kuaförü Sultanbeyli

Gezici Köpek Kuaförü Sultanbeyli

Gezici Köpek Kuaförü Sultanbeyli

Evcil hayvan kuaförü dendiği zaman çoğu kişinin aklına yalnızca tüy kesimi gelir. Oysa Gezici Köpek Kuaförü Sultanbeyli tarafından sağlanan kuaförlük hizmeti bundan çok daha fazlasıdır. Göz çevresi temizliği, kulak içi temizliği, tırnak kesimi, banyo, tüy tıraşı, rötuş ve tarama gezici Köpek Kuaförü Sultanbeyli tarafından gerçekleştirilen her türlü hizmeti ifade eder. Birçok kimse yorgunluktan ve vakit sıkıntısından dolayı evcil hayvan dostlarına yeteri kadar vakit ayıramaz ve bundan ciddi anlamda rahatsızlık duyar. Oysa bizler bu durumu sona erdirmek için varız.

Biz Kimiz?

Biz, evcil hayvan kuaförlük hizmetini gezici araç vasıtasıyla sunan ve bu hizmeti sunarken hiçbir zaman hijyen ve temizlikten ödün vermeyen bir firmayız. Pethair.com.tr bizim resmî adresimiz olup hakkımızda detaylı bilgiye de bu adresten kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Diğer evcil hayvan kuaförlerinin aksine bizler sizi dükkanımıza davet etmiyoruz, aksine sizlerin daveti üzerine adresinize dek geliyor ve sevimli dostlarınızı tam donanımlı, tam hijyenik gezici aracımızda misafir ediyoruz. Bununla da kalmayıp, bu misafirlikten hem sizlerin hem de değerli dostlarımızın memnun kalacağına dair sizlere söz veriyoruz.

Randevu İçin Ne Yapılmalı?

Randevu almak da her hizmetimizde olduğu gibi çok kolaydır. Tek yapmanız gereken Pethair.com.tr adresini ziyaret etmek ve burada sizden istenen bilgileri girerek hangi hizmeti arzu ettiğinize karar vermek. Bu işlemi gerçekleştireceğiniz randevu sistemimiz Web sitemizde sağ üstte yer alan mavi renkli butonda yer alır. Ancak bizlerle doğrudan doğruya iletişim kurmak istediğinizde de memnuniyet duyarız. Bunun için de yine aynı adreste yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlerle temas sağlayabilirsiniz. Randevu konusunda sizlere bu şekilde yardımcı olmaktan da onur duyarız.

Pethair Hijyenik midir?
Pethair hakkında her konuda şüphe etmenizi normal karşılayabiliriz, ancak hijyen ve evcil hayvan dostlarımızın sağlığı söz konusu olduğu zamanlarda asla tavizimiz söz konusu olmaz. Zira onların sizler için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz ve biz de onlara en az sizin kadar değer veriyoruz. Tüm malzemelerimiz ultraviyole cihazlarda sterilize edildikten ve dezenfekte spreyler uygulandıktan sonra candan değerli evcil hayvanlarımızın hizmetine sunulur.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.