Genel Gezici Köpek Kuaförü Küçükbakkalköy
Gezici Köpek Kuaförü Küçükbakkalköy

Gezici Köpek Kuaförü Küçükbakkalköy

Gezici Köpek Kuaförü Küçükbakkalköy

Her insan için ev ortamında beslediği köpeklerin büyük bir önemi vardır. Zamanla bu minik dostlar ailenizin bir parçası olarak sizlerin hayatına renk katar. Bu açıdan köpeklerinizin daha sağlıklı ve bakımlı bir yapıda olmasını isteyebilirsiniz. Özellikle tüylerde canlılık ve etkileyicilik olmasını istiyorsanız, köpek kuaförleri ile irtibat kurarak tıraş işlemlerini yaptırabilirsiniz.
İstanbul bölgesinde yaşayan kişiler için en kaliteli köpek kuaförü hizmetlerini veren Pet Hair, evcil dostlarınıza büyük bir titizlikle yaklaşıyor. İstanbul’un tüm semtlerinde hizmet veren firma, gezici köpek kuaförü Küçükbakkalköy firmaları arasında oldukça ön plana çıkmayı başarıyor. Bu bölgede yaşayan evcil hayvan sahipleri firmayla irtibata geçerek istediği gün ve saatte randevu alabilir.

Gezici Köpek Kuaförü Nedir?
Gezici köpek kuaförü sisteminde firma yetkilileri doğrudan sizlerin bulunduğu adrese gelir. Ancak tıraş işlemleri steril olmadığı için ev ortamında yapılmaz. Firmalar tarafından özel olarak hazırlanan gezici araçlarda köpeklerin tıraş işlemleri yapılır. Bu sistemin en tanınan adreslerinden birisi olan Pet Hair, özel gezici araçlarıyla hızlı bir şekilde adresinize ulaşıyor. Şirketle pethair.com.tr sitesi üzerinden irtibat kurarak randevunuzu alabilirsiniz. Sonrasında yetkili ekipler adresinize gelecektir. Adreslere ulaşım için müşterilerden hiçbir ek ücret talep edilmeyecektir.

Köpek Kuaförlerinde Verilen Hizmetler

Köpek kuaförlerinde tıraş, tırnak kesimi, yıkama, rötuş ve tarama gibi hizmetlerin tümü verilir. Pet Hair firması tüm bu hizmetleri uzman ekipleri ile birlikte güvenilir biçimde yapacaktır. Tıraş sonrası talep etmeniz halinde steril bir şekilde köpeklerin yıkaması yapılır. En sonda ise genel tüy taraması yapılarak tüylerdeki tüm sorunlar giderilir. Gezici köpek kuaförü Küçükbakkalköy yetkili firması olarak kapsamlı faaliyetlerini yürüten Pet Hair, ek hizmetler için sizlerden oldukça düşük ücretler talep ediyor.

Köpek Kuaför Fiyatları

Köpek kuaförlerinde yalnızca tıraş işlemleri ortalama 50 TL’den başlayan fiyatlarla yapılır. Elbette bu ücret köpek cinslerine göre farklılık arz eder. Bu işleme yıkama, rötuş, tırnak kesimi ve tarama gibi hizmetler de dahil edildiği zaman fiyatta yükselme olacaktır. Bu hizmetleri sizlere paket şeklinde uygun fiyatlara sunan Pet Hair, tüm vatandaşların bütçesine hitap etmeyi başarıyor. Firmanın uygun fiyatlarına pethair.com.tr sitesi üzerinden güncel haliyle istediğiniz zaman bakabilirsiniz.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.