Genel Gezici Köpek Kuaförü Kozyatağı
Gezici Köpek Kuaförü Kozyatağı

Gezici Köpek Kuaförü Kozyatağı

Gezici Köpek Kuaförü Kozyatağı

Evcil hayvanlarınızı her ne kadar canınızdan çok sevseniz hatta onları çocuğunuz, aileden birisi olarak görseniz de onlara farklı sebeplerden dolayı yeteri kadar vakit ayırmakta güçlük çektiğinizin farkındayız. Bizler bunu bildiğimiz için 2016 yılında pethair’ı kurduk. Böylelikle bu vakit kısıdından dolayı yaşamış olduğunuz vicdani rahatsızlığı ortadan kaldırmak istedik. Gezici Köpek Kuaförü Kozyatağı ekibi olarak sırf bu sebepten gezici aracımızla ev adresinize kadar gelerek evcil hayvan dostlarımızı misafir etmekten onur duyacağımızı bilmenizi isteriz.
Bu misafirperverliğimiz, üstün hizmet anlayışımızdan ve personelimizin sahip olduğu şefkat, hayvan sevgisi ve yardımseverlik duygularımızdan ileri gelmekte. Sizler de bu şekilde güvenilir bir adrese evcil hayvanlarınızı emanet etmeyi isterseniz memnuniyetle bu arzunuzu yerine getiririz. Pethair.com.tr bizim kurumsal web sitemiz olup buradan hakkımızda ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.

Gezici Aracımız

Firma olarak kullanmakta olduğumuz gezici aracımızın her türlü imkana sahip olan bir kuaför dükkanından en ufak bir farkı dahi yoktur. Jeneratör, termosifon, atık su tankı, dezenfekte ekipmanları ve dezenfektan spreyler, evcil hayvanlara özel kurutma makineleri ve banyo ekipmanları bulunur. Gezici Köpek Kuaförü Kozyatağı her türlü imkana sahiptir.

Nasıl Randevu Alınır ve Alınca Ne Yapılmalı?
Randevu almak son derece kolaydır. Ancak bundan önce evcil hayvan dostunuzun cinsinin ne olduğunu tam olarak bilmeli ve hangi hizmetleri arzu ettiğinize karar vermelisiniz. Sonrasında web sitemizdeki randevu sistemine bu bilgileri girerek hem yaklaşık fiyatı öğrenir hem de randevu işleminizi tamamlamış olursunuz.
Ancak bize adresinizi bildirmeyi unutmayınız, zira Pethair gezici bir kuaförlük hizmetidir ve ancak bizi davet etmeniz üzerine bu hizmeti adresinizde sunabiliriz. Ancak anestezi veya sakinleştirici gibi hizmetlerimiz olmadığını ve kedileri yıkamak için ek ücret talep edeceğimizi hatırlatmak isteriz.

Kuaförlük Dışında Ne Gibi Hizmetler Mevcut?
Pethair, kuaförlük hizmetlerine ek olarak köpek oteli ve köpek eğitimi gibi hizmetleri de siz saygıdeğer müşterilerimize sunar. Ancak köpek eğitimi hizmeti almak istiyorsanız köpek dostumuzu bize henüz yavruyken emanet etmenizi tavsiye ederiz. Böylelikle eğitim faaliyetlerimizden daha yüksek bir verim alırız ve eğitim daha kolay olur.

 

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.