Genel Gezici Köpek Kuaförü Göztepe
Gezici Köpek Kuaförü Göztepe

Gezici Köpek Kuaförü Göztepe

Gezici Köpek Kuaförü Göztepe

Evcil hayvanlar, özellikle kedi ve köpekler, sıcak dönemlerde ciddi zorluklar yaşarlar. Zira ter bezleri sadece patilerinin altlarında bulunur ve bu ter bezleri de onların vücut ısılarını yeterli seviyede tutmak veya dengelemek için yetmez. Sıcak aylarda fazla miktarda tüy dökmeleri de bundan dolayıdır. Ancak döktükleri tüyler de onları ferahlatmak için yeterli gelmez. Bu durumun üstesinden gelebilmek için profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyarlar bu yardım, evcil hayvan kuaförlüğüdür.

Gezici köpek kuaförü Göztepe evcil hayvan dostlarımıza bu yardımı sağlamak amacıyla 2016 yılında faaliyete geçmiştir ve bugün Avrupa ya da Anadolu yakaları olarak ayrım yapmadan her iki kıtada birden sizlerin de evcil hayvan dostlarımızın da hizmetindedir. Gezici köpek kuaförü Göztepe evcil hayvan kuaförlüğü denildiğinde akla gelen her türlü hizmeti sunmaktadır.

Evcil Hayvan Kuaförlüğü Nedir?

Evcil hayvan kuaförlüğü, evcil hayvan dostlarımızdan olan kedi ve köpekler ile ilgili her türlü kişisel bakım hizmetinin genel adıdır. Bu hizmetler tüy tıraşı, rötuş, tırnak kesimi, tarama, banyo, kulak içi temizliği ve göz temizliği olarak basitçe ifade edilebilir. Elbette evcil hayvan kuaförlüğünü bunlarla sınırlamak doğru olmaz. Kuaförlük hizmeti hakkında ayrıntılı bilgiye pethair.com.tr adresimizden ulaşabilirsiniz. Burada bu hizmetlerimiz de tek tek ayrıntılı olarak açıklanmıştır.

Randevu Almak İçin Ne Yapılmalı?
Randevu almak için tek yapmanız gereken pethair.com.tr adresine tıklayarak online sistem üzerinden randevunuzu onaylamaktır. Burada sizlerden bazı bilgiler talep edeceğiz. Bunlar evcil hayvanınızın cinsi, adresiniz, adınız soyadınız, telefon numaranız gibi bilgilerdir. Bu bilgileri de ilgili alanlara yazdıktan sonra işleminiz tamamlanmış olacak. Bu andan itibaren evinizde rahatça oturarak adresinize kadar gelip sizlere bu eşsiz hizmeti sunmamızı beklemek kalacak.

Pethair Hijyenik midir?
Pethair’ın firma olarak belirlediği ve asla taviz vermeyeceği bazı ilkeleri vardır. Hijyen de bunlardan biridir. Evcil hayvan dostlarımızın sizler için ne kadar değerli olduğunun bizler de farkındayız. Bundan dolayı onların sağlığını korumak için ne gerekirse yaparız. Tüm malzemelerimiz ultraviyole cihazlarında hijyenik hale getirildikten sonra kullanılmaktadır. Aynı zamanda ekipmanlarımız dezenfektan spreylerle de sterilize edilir ve kullanıma sunulur.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.