Genel Gezici Köpek Kuaförü Feneryolu
Gezici Köpek Kuaförü Feneryolu

Gezici Köpek Kuaförü Feneryolu

Gezici Köpek Kuaförü Feneryolu

Evcil hayvanlarınıza ne kadar çok değer verdiğinin bizler de farkındayız. Bu sebepten dolayı onları emanet edebilecek ve bakımlarını güvenli bir şekilde yaptırabilecek bir dost kapısında ihtiyaç duyduğunuzu da biliyoruz. İşte bizler sizin bu ihtiyacınızı karşılayabilmek adına 2016 yılında İstanbul’da kurulduk ve o günden bu yana hizmet vermekteyiz. İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakalarında faaliyet gösteriyor ve bizleri davet etmeniz üzerine adresinize dek gelerek evcil hayvan dostlarımızı gezici aracımızda misafir etmekten onur duyuyoruz. Gezici köpek kuaförü Feneryolu olarak bu hizmeti severek yapıyoruz. Gezici köpek kuaförü Feneryolu ailesi olarak hizmet kalitemizin bu kadar yüksek olmasını ise deneyimli, profesyonel, alanında özel eğitimli, şefkatli, merhametli, yardımsever ve sevgi dolu personelimiz ile hijyenden asla taviz vermememize borçluyuz.

Pethair’a Güvenebilir miyim?

Bizler Pethair olarak evcil hayvan dostlarınıza en az sizler kadar değer veriyor ve onları müşterilerimizin evcil hayvanları değil firmamızın misafirleri olarak görüyoruz. Bu da bizleri emsalsiz bir kurum yapıyor. Öncelikle onların sağlığını her şeyden önce bildiğimizi unutmamanızı rica ederiz, öyle ki her işlemden sora kullanılan gereçleri ultraviyole cihazlar ve dezenfektan spreyler ile sterilize ediyor ve sonraki kullanıma bu şekilde sunuyoruz. Aynı zamanda sırf evcil hayvan dostlarımızın sağlığını düşündüğümüz için anestezi ve sakinleştirici gibi uygulamalar yapmaktan kaçınıyor ve size de bunları tavsiye etmiyoruz. Tüm bunlara ek olarak önceki müşterilerimiz tarafından yazılmış kamuya açık ve objektif yorumları pethair.com.tr adresinde yer alan “ne dediler” bölümünden okuyabilir hatta sizler de hizmet sonrası yorumlarınızı buraya bırakabilirsiniz.

Pethair Kedileri Yıkıyor mu?
Elbette kedi dostlarımız için banyo hizmeti de sunuyoruz. Ancak kedilerin yıkanması tıbbi zorunluluk bulunmayan durumlarda doğru olmadığından ve kediler sudan pek fazla hoşlanmadıklarından dolayı bu iş için ek ücret talep etmekteyiz.

Randevu Aldıktan Sonra Ne Yapmalıyım?
Aslında randevu aldıktan sonra tek yapmanız gereken rahatınıza bakıp adresinize gezici aracımızla gelmemizi beklemek. Ancak pethair.com.tr adresinden randevu alırken sizden istediğimiz bilgileri eksiksiz olarak vermiş olmanız gerekir. Aksi takdirde adresinizi ve evcil dostumuzun cinsini bilmeden gerekli hazırlıkları yapamayız.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.