Genel Gezici Köpek Kuaförü Fenerbahçe
Gezici Köpek Kuaförü Fenerbahçe

Gezici Köpek Kuaförü Fenerbahçe

Gezici Köpek Kuaförü Fenerbahçe

Hayvan sever siz dostlarımızın, en hassas oldukları konular, küçük evcil dostlarınızın en hijyenik bakımlarının olduğunu biliyoruz. Bu anlayış ile pethair.com.tr internet sitemiz size 24 saat hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Sitemizde küçük evcil dostlarınızın bakımları ve temizlikleri ile ilgili neler yapabileceğinizi öğrenmenizi amaçlıyoruz.
En çok evcil hayvan beslenen bölgelerin analizleri yapılarak, siz hayvan sever dostlarımıza anında hizmet verebilmek için birçok noktada şubeler açarak hizmet ağımızı genişletmekteyiz. Şubelerimizde veteriner sağlık teknikerleri ve uzman pet kuaför ve bakım elemanlarımız bulunmaktadır. Gezici köpek kuaförü Fenerbahçe şubemiz, uzman ekipleri ile kaliteli ve güvenilir bakım hizmetlerini sizlerin kapılarına kadar getirmektedir.

Pet Kuaförü

Sizlerin ve küçük evcil dostlarınızın temizlik bakımları için, fazla zaman ayırmasına ve yol stresine girmemeniz için, gezici köpek kuaförü Fenerbahçe servis ekiplerimiz hizmeti sizlerin ayağına getirmektedir. Köpeklerinizin bakımlarını ister özel tasarımlı araçlarımız içerisinde, isterseniz evinizde yaptırabilirsiniz. Özel tasarımlı servis araçlarımızda, köpeklerinizin, tıraşı, banyosu, tüylerinin taranması ve süslenmesi, pati ve tırnak bakımlarının yapılması, göz ve kulak temizlikleri gibi temizliklerinin yapılması hizmeti verilir.

Hizmet Çeşitleri
Evcil köpeklerinizin tüylerini makine tıraşı ile özel makine tarakları ile 3 mm, 6 mm ve 9 mm uzunluğunda isteğe göre kesilir. Makas tıraşı ile özel isteklerinize göre tüylerin tıraşı yapılır. Köpeklerinizin tüyleri için model arayacak olursanız, pethair.com.tr adresimizden yardım alabilirsiniz. Köpeklerinizin tıraşı yapıldıktan sonra mutlaka banyoları yaptırılır. Köpeklerinizin banyoları cinslerine göre özel şampuanlar kullanılarak yapılmaktadır.

Diğer Temizlikleri
Evcil köpeklerinizin gezici köpek kuaförü servislerimizde, tıraş ve banyo yaptırılmaları hizmetleri dışında, köpeklerinizin tüyleri taranarak rötuşlar yapılmakta ve cilt bakımları yapılmaktadır. Bunların dışında, pati ve tırnak bakımları yapılır, uzamış olan tırnakları özenle kesilerek düzeltilir. Diğer bakım hizmeti, göz ve kulak temizliğidir. Göz ve kulak çevrelerinde uzamış olan ve rahatsız etmeye başlayan kıllar, makas ile özenle kesilerek düzeltilir. Göz kapakları ve çevresi temizliği ile kulak temizlikleri de yapılmaktadır. Diğer temizlik bakımı da, anal kese temizliğidir. Köpeğinizin tıraş ve banyosu yapıldıktan sonra mutlaka yapılan temizliktir.

 

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.