Genel Gezici Köpek Kuaförü Caddebostan
Gezici Köpek Kuaförü Caddebostan

Gezici Köpek Kuaförü Caddebostan

Gezici Köpek Kuaförü Caddebostan

Evcil Hayvanlar sahiplerine ve evlerine oldukça bağlıdır. Kendi başlarına hayatlarını idame ettirmeleri çok zordur, bu yüzden sokağa atılmaları halinde fazla uzun süre yaşayamazlar. Haliyle yaşam kalitelerinin ölçüsü de onlara gösterilen ilgiye ve sahipleri tarafından yapılan yahut yaptırılan kişisel bakımlarıyla belirlenir. Gezici Köpek Kuaförü

Caddebostan evcil hayvan dostlarımızın yaşam kalitelerini artırmak için vardır.
Sunduğumuz üstün kalitedeki kuaförlük hizmeti sayesinde hiçbir şeyleri eksik kalmaz. Bu kuaförlük hizmeti dahilinde Gezici Köpek Kuaförü Caddebostan tarafından gerçekleştirilen başlıca işlemler; tarama, tüy tıraşı, rötuş, tırnak kesimi, kulak içi temizliği, göz temizliği ve banyodur. Ancak kediler sudan pek hoşlanmadığından ve kediler açısından tıbbi zorunluluk bulunmadıkça yıkanmalarının doğru olmadığından dolayı kedi dostlarımızı yıkamak için ek ücret talep etmekteyiz.

Rötuş Nedir?
Rötuş, adı üstünde düzeltme, son dokunuş anlamındadır. Kedi ve köpek dostlarımızın vücutlarında bazı istenmeyen tüyleri mevcuttur. Bu tüyler hem onları oldukça rahatsız eder hem de estetik açıdan kötü gösterir. İşte rötuş bu tüylerden evcil hayvan dostlarımızı arındırmayı ifade eder. Bu tüyler evcil hayvan dostlarımızın patilerinin altlarında, kulak içlerinde veya genital bölgelerinde bulunabilir. Pethair, büyük bir ustalıkla asla onlara zarar vermeden bu tüyleri onlardan uzaklaştırır. Rötuş başta olmak üzere tüm hizmetlerimiz hakkındaki detaylı bilgiye Pethair.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Gezici Araçta Ne Gibi İmkanlar Mevcuttur?

Gezici aracımız adeta tam teşekküllü bir evcil hayvan kuaförü gibidir. Gerekse donanım, gerekse hijyen, gerekse teknik imkan bakımından en ufak bir eksiği dahi yoktur. Termosifondan atık su tankına, banyo ekipmanlarından dezenfekte edici ultraviyole cihazlarına, evcil hayvan dostlarımız için özel üretim kurutma makinesinden jeneratöre kadar her türlü araç ve gereç mevcut olup evcil hayvan dostlarımızın kullanımına sunulmuş durumdadır. Aracımız hakkında başka merak ettikleriniz varsa Web sitemiz Pethair.com.tr adresine hepinizi bekleriz.

Anestezi Uygulaması Mevcut mu?
Anestezi ve sakinleştirici benzeri uygulamalar evcil hayvan dostlarımızın sağlıklarını tehdit eder. Özellikle basık burunlu dostlarımızın solunumları önemli ölçüde baskılanır hatta anestezi sonrası tekrardan uyanamama vakalarına dahi rastlanır. Kuaförlük gibi bir uygulamada anesteziye gerek olmadığından böyle bir hizmet sunmayı uygun görmüyoruz.

 

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.