Genel Gezici Köpek Kuaförü Bostancı
Gezici Köpek Kuaförü Bostancı

Gezici Köpek Kuaförü Bostancı

Gezici Köpek Kuaförü Bostancı

İstanbul’un en çok gelişen ve gelişmeye devam eden ilçelerinden biri de Kadıköy’dür. Kadıköy’de hayvanlar için de birçok gelişme ve hizmet boy göstermektedir. Gezici köpek kuaförü Bostancı bu hizmetlerden sadece biridir. Adı da üstünde olduğu gibi gezici köpek kuaförlerinin amacı evcil köpeğe sahip olan insanların adreslerine gelerek köpeklerine temizlik ve bakım hizmeti vermektir. Bostancı’da yaşıyor ve köpeğinizin bakım zamanı gelmiş ise yapmanız gereken tek şey gezici köpek kuaförlerinin adresinize gelmesini sağlamaktır. Bunu yapmak ise çok kolay, pethair.com.tr adresinden randevu alabilir ve bu müthiş hizmet adresinize çağırabilirsiniz.

Gezici Köpek Kuaför Sistemi

Köpeklerin bakımları sürekli olarak yapılmalı ve aksatılmamalıdır. Eğer aksatılırsa tüylerde dökülme ve mikroplardan dolayı birçok hastalık görülebilir. Bu tür sorunlar ile karşılaşmamak için uzmanlardan yardım almak şarttır. Gezici köpek kuaförlerinin hizmet verdiği bir hayvan aracı vardır. Bu araçlar sayesinden köpeklerin bakımı sırasında kullanılan ortam son derece sterilize ve köpeklere uygun bir araçtır.

Siz köpeğinizi tecrübeli kuaförlere teslim eder ve birkaç saat içinde tekrar köpeğinizi alırsınız. Verilen hizmetlere gelince, insanlar köpeklerin sadece tüy bakımında kirlendiklerini düşünürler. Ancak tüy, tırnak, göz ve patilerde mikroplar yoğun olarak bulunur. Bu mikropların acil olarak temizlenmesi ve bu bölgelerin köpeklere uygun malzemelerle dezenfekte edilmesi gerekir. Aksi halde bu tür kötü bakteriler ve mikroplar iltihap haline gelir. Köpeklere bu şekilde zarar gelmesini istemiyorsanız bakımlarını aksatmadan yapmalısınız.
Gezici köpek kuaförleri sayesinde bunlar dert olmaktan çıkmaktadır. Çünkü onlar kullandıkları malzeme ve aletler sayesinden köpeklerin bakımlarına son derece özen göstermektedirler. Köpeklerin tüylerinde isteğiniz üzere kısaltma işlemleri yaparlar. Bu sayede köpeklerde tüyler estetik bir şekil alır. Ardından köpekler köpeklere özel şampuanlar ile yıkanarak temizlenir.

Tırnak ve pati bakımları köpekler için önemli çünkü köpekler patileri ile girmedik alan bırakmazlar. Bundan dolayı da çoğu mikrobu ayaklarında toplarlar. Köpek kuaförleri patilerin alt kısımlarını temizler ve tırnakları da keserler. Bu sayede köpekler daha temiz adımlar atmış olur. Tüm bu hizmetler için yapmanız gereken pethair.com.tr adresinden randevu almaktır. Ayrıca bu siteden aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.