Genel Gezici Köpek Kuaförü Anadolu Kavağı
Gezici Köpek Kuaförü Anadolu Kavağı

Gezici Köpek Kuaförü Anadolu Kavağı

Gezici Köpek Kuaförü Anadolu Kavağı

Evcil hayvan dostlarımızın sizler için çok değerli olduğunu biliyoruz. Ancak ne yazık ki yoğun iş temponuzdan ve modern yaşamın sizlere yüklemiş olduğu sorumluluklardan kaynaklı onlara yeteri kadar zaman ayıramadığınızın da farkındayız. Hal böyle olunca bizler gezici köpek kuaförü Anadolu Kavağı olarak geçtiğimiz yıl yola koyulduk. Yola koyulmamız hem mecazi hem de gerçek anlamdaydı, zira bu işi gezici aracımız vasıtasıyla adreslerinize dek gelip evcil hayvan dostlarımızı aracımızda misafir ederek yaptık. Halen de yapmaktayız. Gezici köpek kuaförü Anadolu Kavağı olarak hizmet kalitemizden ve evcil hayvan dostlarımıza gösterdiğimiz özenden asla taviz vermedik. Her daim onların sağlığını ve yaşam kalitesini başlıca değer olarak gördük. Pethair.com.tr adresimize sizler bekleriz, buradan hakkımızda detaylı bilgiye ulaşarak evcil hayvanınızı kime emanet ettiğinizden emin olabilirsiniz.

Hizmet Sistemi Nasıl İşliyor?

Bizler yukarıda da ifade ettiğimiz üzere gezici aracımız vasıtasıyla evcil hayvan dostlarımıza ve dolaylı yoldan sizlere bu hizmeti sağlıyoruz. Ancak bu hizmette bir düzen olabilmesi, daha doğrusu bu kusursuz düzenimizin sürdürülebilmesi için randevu esasına dayalı çalışmamız gerekiyor. Bundan dolayı sizden talep ettiğimiz bilgileri pethair.com.tr adresimizdeki randevu sistemine girip randevunuzu aldıktan sonra bizleri adresinize davet etmiş oluyorsunuz. Biz de adresinize kadar gelerek evcil hayvan dostumuzu aracımızda misafir ediyor ve tüm bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Üstelik sizlerden aldığımız paraya kar gözüyle değil evcil hayvan dostumuza gösterdiğimiz emeğin ve özenin karşılığı gözüyle bakıyoruz. Dolayısıyla emeğimizin karşılığını tamamen hak etmeyi ilke olarak benimsemiş durumdayız.

Başka Hizmetler de Mevcut mu?
Elbette, Pethair olarak pet taksi, köpek oteli ve köpek eğitimi gibi hizmetleri de sunmaktayız. Bu hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için de sizleri web sitemize davet ediyoruz. Ancak köpek eğitimi hizmetine yüksek verim elde edebilmek için köpek dostumuzu bizlere yavruyken emanet etmenizi tavsiye ediyoruz.

Faaliyet Alanları Nereler?
Pethair, gezici aracı sayesinde İstanbul’un her yerinde hizmet veriyor. Anadolu yakası veya Avrupa yakası olarak herhangi bir ayrım yapmadan tüm İstanbul’da hizmet verme potansiyeline sahibiz. Bunun için bize yalnızca adres bilgilerinizi sunmanız yeterli.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.