Genel Ferhat paşa Gezici Köpek Kuaförü
Ferhat paşa Gezici Köpek Kuaförü

Ferhat paşa Gezici Köpek Kuaförü

Ferhat paşa Gezici Köpek Kuaförü

Türkiye genelinde özellikle İstanbul gibi metropol kentlerde evcil hayvan sayısının çok daha fazla olduğunu biliyoruz. Bu durum; büyük kentlerde köpek oteli, köpek eğitimi ve köpek kuaförü gibi hizmet alanlarının doğmasına sebep olmuştur. İstanbul bölgesinde en etkili köpek kuaförlüğü hizmetini yürüten Pet Hair firması, Ferhatpaşa gezici köpek kuaförü olarak oldukça etkili hizmetler ortaya çıkarıyor. Bununla beraber İstanbul’un her iki yakasında bulunan şehirlerin hepsine başarılı bir şekilde hizmet götürülüyor. Gezici köpek kuaförü sistemiyle çalışan firma, bu anlamda çalışan müşterilerini büyük bir yükten kurtarıyor.

Gezici Köpek Kuaförü Ne İşe Yarar?

Gezici köpek kuaförlüğü sistemi, yoğun iş temposunda çalıştığı için evcil hayvanlarını tıraşa götüremeyen kişiler için son derece avantajlıdır. Bu sayede sizler kuaför merkezlerine gitmeden doğrudan ekiplerin bulunduğunuz adrese gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu konuda pethair.com.tr sitesini ziyaret ederek firma tarafından sunulan hizmetlerin detayına ulaşabilirsiniz. Bu site üzerinden ya da iletişim numaraları üzerinden firmayla irtibat kurduğunuz zaman ekipler çok kısa bir sürede adresinize gelir. Özel olarak tasarlanan kuaför araçlarında gerekli tüm donanımlar mevcuttur. Bu donanımlar sayesinde tıraş işlemleri için oldukça steril bir ortam oluşturulur.

Köpek Tıraşı Ücretleri Ne Kadar?
Köpeklerin tıraş işlemleri için farklı firmalarda 30 TL’den başlayan ücretler alınabilir. Verilen hizmetlerin kapsamına göre alınan bu ücretlerde yükselme olabilir. Sektörde en kaliteli köpek kuaförü hizmetlerini veren Pet Hair firması, Ferhatpaşa gezici köpek kuaförü şirketleri arasında oldukça ön plana çıkıyor. Tüm hizmet türleri için oldukça düşük bir fiyat politikası belirleyen firma, her bütçeye hitap etmeye çalışıyor. Şirketin düşük fiyatlarından faydalanarak köpeklerinizi uzman şekilde tıraş ettirmek istiyorsanız vakit kaybetmeden firmayla irtibata geçebilirsiniz. Randevu almanız durumunda istediğiniz gün ve saatlerde ekipler adresinize gelecektir.

Köpek Tıraşı Modelleri
Ev ortamında beslediğiniz minik dostların tüylerine canlılık ve renklilik katmak için farklı modeller uygulayabilirsiniz. Bu modeller hakkında pethair.com.tr sitesi üzerinden detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmanın profesyonel ekipleri, makas ve makine tıraşını başarılı bir şekilde uygulayarak köpeklerinize farklı modelleri uygulayabiliyor.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.