Genel Etiler Pet Yıkama

Etiler Pet Yıkama

Evcil hayvanların birbirinden farklı bakımları bulunur. Bu bakımların zamanında yapılması gerekir. Bakımlar zamanında yapılmazsa evcil hayvanların sağlığı tehlikeye girer. Çünkü bakımsız hayvanlar hastalanır ve evde beslenemez bir duruma gelirler. Bunları önlemek için evcil hayvan bakımlarının düzenli bir şekilde yapılması şarttır. Evcil hayvanın tüm bakımını evde yapılması mümkün değildir. Pet bakımları genellikle pet kuaförlerinde yapılır.

Farklı hizmetler sunan kuaförler hayvanları güzelleştirir ve sağlıklı olmalarını sağlar. Böylece bakımlı ve sağlık sorunu olmayan evcil hayvanlara sahip olabilirsiniz. Pet bakımları çeşitli türlerde yapılır. Yıkama işlemleri de bunların içinde bulunur. Pet yıkama evcil hayvanları banyo yaptırma işlemidir. Bu işlem her hafta yapılabilir. Etiler pet kuaför bu konuda size yardımcı olacaktır.

Pet Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Pet yıkama pet kuaförlerinde sıkça yapılan hizmetlerden birisidir. Bu işlem kedilere ve köpeklere uygulanıyor. Ayrıca diğer evcil hayvanlara da yapılabiliyor. Evcil hayvan banyosu için ılık su olması hazırlanıyor. Özel ısıtıcılar ile sun hazırlandıktan sonra hayvan banyo yaptırılıyor.

Banyo sırasında özel bakım şampuanları kullanılıyor. Bu şampuanların ardından durulama yapılıyor. En son hayvan fön makineleriyle kurutuluyor. Bu işlemler sırasında hayvana ilgi göstermek ve sevgiyle yaklaşmak lazım. Çünkü bakım boyunca hayvanlar huysuzlanabiliyor. Ayrıca bazı hayvanlar olumsuz etkileniyor. Etiler pet kuaför yıkama işlemini sorunsuz yapıyor ve hayvanınızın olumsuz etkilenmesini önlüyor.

Pet Yıkama Randevusu

Pet kuaförlerinde değişik bakımlar yaptırmak için randevu almak gerekiyor. Çünkü randevu alınmazsa saatlerce kuaför kuyruğunda beklemek kaçınılmaz oluyor. Pet yıkama ve diğer tüm işlemler için randevu alabileceğiniz pethair.com.tr adresi size en uygun zamanı belirliyor. Ayrıca isteseniz hayvanlarınız özel araçlarla evden alınıyor ve kliniğe getiriliyor.

Pet Kuaför Bakım Hizmeti Kapsamı

Pethair.com.tr sitesinden alacağınız randevu ile her çeşit hayvan bakımı yaptırmak mümkün oluyor. Kuaför hizmetleri kapsamında banyo, traş ve tırnak bakımı da bulunuyor. Tırnak kesimi ve temizliği kuaför tarafından yapılıyor. Bu hizmetler dışında göz ve kulak bakımı da mevcut. Dilediğiniz türde bakımı seçebilir ve evcil hayvanlarınıza gönül rahatlığıyla bakım yaptırabilirsiniz.

Etiler Pet Yıkama

ETİKETLER
ÖNCEKİ YAZI

Etiler Köpek Kuaförü

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.