Genel Dragos Gezici Köpek Kuaförü
Dragos Gezici Köpek Kuaförü

Dragos Gezici Köpek Kuaförü

Dragos Gezici Köpek Kuaförü

Ev ortamında beslenen ve evin bir parçası olan köpeklerin, belirli aralıklarla yapılması gereken bakımları vardır. Bu bakımların en başında da tıraş gelir. Köpeklerin tüyleri tüm hastalıklara açık olabildiği için belirli zamanlarda tıraş edilmesi gerekiyor. Bunun yanı sıra köpeğinizin tüyleri çok uzamasa bile şekil vermek ve güzel bir görüntü oluşturmak amacıyla da tıraş yaptırabilirsiniz.
Ancak söz konusu bu iş oldukça büyük bir uzmanlık gerektirir. Özellikle evcil hayvan sayısının yoğun olduğu şehirlerde köpek kuaförü hizmetlerini sıkça görebiliyoruz. İstanbul bölgesinde kapsamlı olarak köpek kuaförlüğü hizmetini yürüten Pet Hair firması, gezici olarak köpek tıraşı hizmetlerini yürütüyor. Bu hizmetten yararlanmak için pethair.com.tr sitesi ile irtibata geçerek, yetkililerin özel araçla bulunduğunuz bölgeye gelmesini sağlayabilirsiniz.

Köpek Tıraşı Nasıl Yapılır?

Köpek tıraşı işlemleri makas ve makine olmak üzere iki farklı şekilde yapılabiliyor. Makas tıraşı daha çok köpeklerin tüylerine şekil vermek amacıyla yapılırken makine tıraşı tüylerin kısaltılmasını hedef alır. Pet Hair firması, tüm tıraş şekillerini sizler için uzmanlıkla yapabilme kapasitesine sahiptir. Tüm donanımlara sahip özel araçlarında köpeğinizin bakım ve tıraşını yapan firma, sizler için en uygun fiyat seçeneklerini sunuyor. Dragos gezici köpek kuaförü olarak bu bölgede yoğun hizmet veren firma, İstanbul’un diğer bölgelerine de hizmet götürmeyi başarıyor.

Köpek Tıraşı Ücretleri
Köpek tıraşı hizmetlerinden alınan ücret, işlemlerin niteliğine göre değişebiliyor. Pet Hair firması, tıraş hizmetini full paket şeklinde yapıyor. Rötuş, yıkama ve tıraş gibi tüm hizmetleri veren firma, fiyat seçeneklerini de her bütçeye uygun şekilde planlıyor. Ortalama olarak 50 TL’den başlayan fiyatlarla köpeklerinizin tıraş işlemlerini yaptırabilirsiniz. Firmaya internet üzerinden ya da iletişim numaraları üzerinden ulaştığınız zaman yetkililer hızlı bir şekilde bulunduğunuz adrese gelir.

Köpek Tıraşı Neden Yaptırılmalı?
Köpeklerin tüylerinin kök kısmından tamamen kesilmesi çeşitli davranış bozukluklarına yol açar. Bu işlem profesyonel şekilde yapıldığı ve doğru hamleler uygulandığı takdirde herhangi olumsuz bir duruma yol açmaz. Pet Hair firması bu konuda uzman elemanları ile birlikte köpeklerinizin tıraşını en kaliteli biçimde yapacaktır. Tercihe göre makas ve makine tıraşı yaptırarak köpeklerinizde etkileyici bir görüntü de oluşturabilirsiniz.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.