Genel Beylerbeyi Gezici Köpek Kuaförü Yıkama
Beylerbeyi Gezici Köpek Kuaförü Yıkama

Beylerbeyi Gezici Köpek Kuaförü Yıkama

Beylerbeyi Gezici Köpek Kuaförü Yıkama

Beylerbeyi bölgesinde bundan böyle evcil hayvan dostlarınızı gözünüz arkada kalmadan emanet edebileceğiniz güvenilir bir adres var. Beylerbeyi gezici köpek kuaförü yıkama evcil hayvan kuaförlük hizmetinin yanında pet taksi, köpek oteli ve köpek eğitimi gibi seçkin hizmetleri de siz seçkin müşterilerimize sunuyor.
Aynı zamanda bu hizmetleri sunarken de tıpkı kuaförlük hizmetinde olduğu gibi kalitesinden ve vazgeçilmez ilkelerinden asla ödün vermiyor. Beylerbeyi gezici köpek kuaförü yıkama olarak evcil hayvan dostlarımızın sağlığını ve mutluluğunu bütün değerlerden üstün tutmaktayız. Ayrıca biz onlar için varız ve sizler için de onların ne kadar değerli olduğunuzun farkındayız. Pethair.com.tr adresinden de evcil hayvan dostlarımıza ne denli sevgi dolu yaklaştığımıza dair bilgi edinebilirsiniz.

Kuaförlük Hizmetine Neler Dahil?

Kuaförlük hizmetine göz çevresi temizliği, kulak içi temizliği, tüy tıraşı, tırnak kesimi, rötuş ve tarama hizmetleri dahildir. Bu hizmetlerden bazıları için ek ücret talep edilebileceği gibi fiyatlarımıza kedi dostlarımızın yıkanması dahil değildir. Aynı zamanda hiçbir suretle anestezi veya sakinleştirici uygulamalar yapmadığımızı ve bunun tek sebebinin evcil hayvan dostlarımızın sağlıklarını tehlikeye atmamak olduğunu bilmenizi rica ederiz. Pethair.com.tr adresinden de niçin bu hizmeti sağlamaktan kaçındığımız hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Rötuş Nedir?
Rötuş, evcil hayvan dostumuzun kuaförlük hizmeti sona erdikten sonra kulak içleri, pati altları, genital bölgeleri gibi çeşitli yerlerindeki tüylerin ince çalışmalarla arındırılması anlamına gelir. Unutulmamalıdır ki istenmeyen tüylerden kurtulmak bizler kadar onların da hakkıdır.

Tıraş Ne Şekilde Yapılır?
Makine tıraşı ve makas tıraşı olmak üzere iki ayrı tıraş türümüz mevcuttur. Makine ile tıraş seçeneğini seçmeniz halinde tıraş yaklaşık bir saat içerisinde tamamlanacaktır. Ancak başta estetik görünüm olmak üzere farklı sebeplerden dolayı makas tıraşı tercih etmeniz halinde bu tıraşın süresi birazcık uzayabilir. Aynı zamanda makas tıraşını tercih etmeniz halinde tüyler sizlerin isteğine bağlı olarak bir miktar daha uzun bırakılabilir. Tıraş başta olmak üzere aklınızda tüm hizmetlerimizde hijyen ve temizlikten asla ödün vermediğimizi bilmenizi rica ederiz. Tüm ekipmanlarımız işlem sonrasında ultraviyole cihazlarında dezenfekte edilmekte ve bu dezenfekte faaliyeti dezenfektan sıvılarla da desteklenmektedir.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.