Genel Bakırköy Ataköy Gezici Köpek Kuaförü Yıkama
Bakırköy Ataköy Gezici Köpek Kuaförü Yıkama

Bakırköy Ataköy Gezici Köpek Kuaförü Yıkama

Bakırköy Ataköy Gezici Köpek Kuaförü Yıkama

Evcil hayvanların bakımları biraz zahmetli ve zaman alan işlerdir. Sevdiğimiz ve evlerimizde beslediğimiz köpeklerimiz bizlerin çocukları gibi olmaya başlamıştır ve çocuklar gibi onlarda ilgi ve özel bakım isterler. Pethair.com.tr internet sitemiz evinizdeki çocuklarınız olan evcil hayvanlarınızın bakımı ve beslenmeleri hakkında detaylı bilgiler vermektedir. bakırköy Ataköy gezici köpek kuaförü yıkama servisimizde sizlere yerinde hizmet sunmaya çalışmaktadır. Köpeklerde birer canlı oldukları için, insanlar gibi zaman zaman strese girebilirler ve özel ilgi isteyebilirler. Bu durumlar genellikle hayvanların kendilerini rahat hissetmedikleri, kirlendikleri ve tüylerinin uzadığı dönemlerde olmaktadır. Tüyleri uzayan ve kirlenen hayvan sürekli kaşınmaya başlar ve her yere tüylerini dökerler.

Köpek Bakımı

Evimizde beslediğimiz evcil köpeklerinizin bakımının en iyi ve sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için pethair.com.tr internet sitemizi ziyaret etmeniz faydanıza olacaktır. Sitemiz üzerinden Bakırköy Ataköy gezici köpek kuaförü yıkama servisimiz ile iletişim kurmanız durumunda, servisimiz adresinize gelerek, evcil köpeğinizin uzayan tüylerini makas ile veya makine ile tıraş eder, banyosunu yaptırır, güzelce kuruladıktan sonra tüylerini tarayarak güzel görünmesini sağlar. Tıraş etme ve banyo yaptırma hizmetlerinin dışında, köpeğinizin patilerine ve tırnaklarına da özel bakım yapılmaktadır.

Gezici Köpek Kuaförü
Gezici köpek kuaförü ve yıkama hizmetleri, sizlerin talebi doğrultusunda evinizde veya özel donanımlı bir şekilde hazırlanmış olan gezici servis aracımızın içerisinde özenle yapılmaktadır. Evcil köpeklerinizin tıraş, banyo gibi bakımlarının yanı sıra köpeğinizi rahatlatacak olan, göz ve kulak çevresi temizliği ile genital bölge temizlikleri de yapılmaktadır. Hizmet amacımız, siz evcil hayvan sahiplerini, kendilerine zaman ayırmalarına fırsat tanımak, hayatınızı biraz kolaylaştırmak ve hayvanlarınızın bakım için götüreceğiniz yol stresi yaşamamasını sağlamak ve yerinde hizmet ile hayvanınızın rahatlamasını sağlamaktır.

Bakım Ücreti
Tüm canlılar için sağlık her şeyin önünde gelir. Evcil hayvanlarınızın sağlığı içinde yapılan masraflar, periyodik temizlik bakımlarıdır. Bakım ücretleri hakkında iletişime geçtiğinizde detaylı bilgi alabilirsiniz. Kendi yerimizde bakım ile gezici servis bakımları arasında sadece servis ücret farkı bulunmaktadır. İstediğiniz diğer bakımlar için ayrı ayrı en uygun fiyatlar çıkartılır.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.