Genel Atışalanı Gezici Köpek Kuaförü Yıkama
Atışalanı Gezici Köpek Kuaförü Yıkama

Atışalanı Gezici Köpek Kuaförü Yıkama

Atışalanı Gezici Köpek Kuaförü Yıkama

Evcil hayvan dostlarımız için en zor geçen aylar yaz aylarıdır. Zira yaz dönemi boyunca vücut ısıları normal seviyenin üzerine çıkar ve bu durumu dengelemek doğal yollardan ancak terleme ile mümkün olabilir. Ancak ne var ki terleme yoluyla vücut ısılarını dengelemeleri pek mümkün olmaz, zira vücutlarındaki ter bezleri az miktarda ayaklarının altında bulunur. Mantık çerçevesinde düşünüldüğü vakit gövdelerinin büyüklüğü açısından son derece yetersiz büyüklükte ter bezleri olduğunu söylemek yanlış olmaz. Atışalanı gezici köpek kuaförü yıkama da bunun farkında olduğu için evcil hayvan dostlarımızın hizmetindedir.

Tıraş Zorunlu Bir Uygulama mıdır?

Evcil hayvanlarımız için tıraş adeta bir zorunluluk haline gelmiştir denilebilir. Zira bu vücut ısısını kendileri tüy dökerek dengeleme çabasına kalkışırlar. Ancak bu tüy dökme faaliyeti hem insanlar açısından solunum sistemine zararlı olabilir, hem kirlilik yaratır hem de evcil hayvanlarımız vücut ısılarını hedeflenen seviyeye getiremezler.
Her ne kadar bundan başlangıçta pek haz etmeyecek ve belirli bir süre utanacak da olsalar tıraş uzun vadede onların iyiliği için zorunludur. Atışalanı köpek kuaförü yıkama bu sebeple tıraşı şiddetle tavsiye eder. Bu sayede onların vücut ısılarını daha da yükselten tüylerinden kurtulmuş olurlar ve zaten kış gelene kadar tüyleri yeniden uzayarak onları soğuktan korumak için yeterli seviyeye ulaşır.

Çalışma Esasları Ne Şekildedir?

Firmamızın faaliyet alanı tüm İstanbul’dur. Gezici aracımızla hizmet vermekte olduğumuzdan herhangi bir şekilde adres ayrımı yapmıyoruz. Sizlerin tek yapması gereken pethair.com.tr adresinde bulunan online randevu bağlantısından sizden istediğimiz bilgileri girerek randevu almanız ve akabinde bizleri adresinize davet ederek evcil hayvan dostlarımızı misafir etmemizi sağlamanız. Ancak randevu almadan evvel bilmenizi rica ederiz ki firma politikamız gereği anestezi ve sakinleştirici benzeri uygulamalar yapmıyoruz. Aynı zamanda kedileri yıkamanın doğru olmadığını düşündüğümüzden bu hizmet için ek ücret talep ediyoruz.

Firma Hakkında Daha Ayrıntılı Bilgiyi Nereden Elde Edebilirim?
Firmamız hakkında aklınızda kalan bazı soru işaretleri mevcutsa pethair.com.tr adresini ziyaret ederek aradığınızı bulabilir veya yine aynı adreste yer alan iletişim bilgilerimizden yararlanarak bizlere merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.