Genel Altunizade Gezici Köpek Kuaförü Yıkama
Altunizade Gezici Köpek Kuaförü Yıkama

Altunizade Gezici Köpek Kuaförü Yıkama

Altunizade Gezici Köpek Kuaförü Yıkama

Eğer Altunizade’de ikamet ediyor ve bir evcil köpeğiniz varsa gezici köpek kuaförlerinin de size müthiş bir haberi var. Gezici köpek kuaförleri köpek sahiplerinin adreslerini gezerek köpeklere adreste bakım hizmeti verirler. Altunizade gezici köpek kuaförü yıkama sizin yerinize köpeğinize en iyi şekilde bakım yapar ve pak bir şekilde size yine teslim eder. İnsanlar köpeklerin temizliklerini kendileri yapmaya çalışır ve bu bazen çok da iyi sonuçlar oluşturmaz çünkü bu konuda bilinçsizlik zor durumlar çıkartabilir.
Yanlış hareket ve davranışlar köpeklere yarar yerine zarar verir. Bu nedenle işi uzman ellere bırakmak bazen en iyisidir. Gezici köpek kuaför ve yıkama ekibi çalışanları tecrübeli, bu işte bilinçli insanlardır. Köpeklere nasıl davranacağını bilen ve eğitimli kişilerdir. Bu yüzden insanların gözünün arkada kalmadan köpeklerini bu ekiplere emanet etmeli ve bakımlarını yaptırmalıdırlar.

Gezici Köpek Kuaförü ve Yıkama Hizmetinin İşleyişi

Yapmanız gereken pethair.com.tr adresinden köpeğiniz için randevu almaktır. Ardından randevu tarihinizde gezici ekipler adresinize gelerek yine geldikleri araçlarda köpeğinize bakım ve temizlik hizmetini sunarlar. Köpeklerin tüylerinde, patilerinde, kulaklarında ve tırnaklarında bakım hünerlerini sergilerler. Tüylerde kısaltma gibi makas işlemleri veya tıraşlama yaparlar. Bu sayede köpekler tüy bakımından daha sağlıklı ve hastalıklara karşı da duyarlı olmuş olurlar.

Bu işlemlerin amacı estetik görünümün yanı sıra köpeklerin sağlıklarını da koruma altına almaktır. Çünkü köpekler çevreden birçok bakteri ve mikrobu tüylerinde biriktirirler. Aile bireyleri de köpekler ile daima temasta olduğundan bu etmenler insanlar için de risk arz eder. Hastalıktan korunmak için insanların bakımlı olması yetmez aynı zamanda evcil hayvanların da bakımlı ve temiz olması gerekir. Gezici köpek ekipleri sayesinde bu durumlar en aza indirgenmiş olur. Patilerde ve tırnaklarda biriken kirler de ekipler tarafından temizlenerek köpeklerin daha temiz adımlar atması sağlanmış olur.

Hizmet İçin Randevu, Bilgiler ve Detaylar
Aklınıza takılan tüm soruların cevapları, adres bilgileri ve iletişim bilgileri pethair.com.tr adlı internet adresinden mevcuttur. Bu siteden randevu alabilir ve istediğiniz tarihte hizmetten yararlanmak için gezici köpek kuaför ve yıkama hizmetini adresinize çağırabilirsiniz.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.