Genel Acıbadem Gezici Köpek Kuaförü
Acıbadem Gezici Köpek Kuaförü

Acıbadem Gezici Köpek Kuaförü

Acıbadem Gezici Köpek Kuaförü

Ev ortamında beslenen köpeklerin tıraşları oldukça hassas bir işlem olduğu için, bu hizmetin uzman merkezler tarafından yapılması gerekiyor. Ancak her seferinde köpeği bu tarz merkezlere götürmek insanlar için zahmetli olabilir. Zira iş yoğunluğu içerisinde buna fırsat bulmanız da zor olabilir.
Bu konuda gezici köpek kuaförlüğü sistemi insanlar için oldukça önemli bir hizmet veriyor. Gezici köpek kuaförlüğü sistemiyle çalışan Pet Hair firması, köpeklerinizin tıraşlarını titizlikle yerine getiriyor. Alanında uzman ekiplerle çalışan firma, gerekli tüm donanımlara sahip araçlarıyla bulunduğunuz bölgeye geliyor. Bu hizmetten yararlanmak için pethair.com.tr sitesi üzerinden firmaya ulaşabilir ve köpeklerinizi tıraş ettirebilirsiniz.

Gezici Köpek Kuaförlüğü Nedir?

Gezici köpek kuaförlüğü sisteminde özel olarak tasarlanan bazı araçlarla müşterilerin ayağına hizmet götürme durumu vardır. Ancak bu hizmet oldukça titizlik gerektiren zor bir işlemdir. Zira araçların steril olması, köpeklerin sağlığı ve çevrenin korunması gibi durumlar son derece hassastır.
Pet Hair firması, araçlarında köpek sağlığı ve çevre korunması için gerekli tüm donanımları barındırıyor. Çevreyi koruma için atık su tankı gibi donanımlara yer veren firma, sterilizasyon makineleri ile köpeklerinize sağlıklı bir tıraş ortamı yaratmayı başarıyor. Bu konuda pethair.com.tr sitesini de ziyaret ederek daha geniş bilgi sahibi olabilirsiniz.

Köpek Tıraşı Ne Kadar?
Köpek tıraşından alınan ücretler, hizmetin çeşitliliğine göre değişebiliyor. Normal bir tıraş ücreti ortalama 50 TL civarıdır. Ancak buna yıkama ve rötuş gibi ek hizmetleri de dahil ettiğiniz zaman fiyat yükselme gösterebilir. Acıbadem gezici köpek kuaförü olarak bu bölgede etkili bir hizmet sunmayı başaran Pet Hair firması, sizler için en uygun fiyat avantajını benimsemiştir. Firma, adrese ulaşımlar için sizlerden hiçbir ek masraf talep etmiyor. Adrese ücretsiz olarak gelen ekipler, yalnızca sizlerden tıraş bedelini alacaktır.

Köpekler Neden Tıraş Ettirilmeli?
Bazı kaynaklar köpek tıraşı yaptırmanın zararlı olduğunu dile getirse de, uzmanlar tarafından yapıldığı zaman hiçbir zararı ortaya çıkmayacaktır. Öte yandan köpeklerin tüyleri çok fazla uzadığı zaman ev ortamında çeşitli hastalıklar da baş gösterebiliyor. Bu açıdan belirli aralıklarda köpekleri makas ve makine tıraşına sokabilirsiniz. Acıbadem gezici köpek kuaförü hizmetlerini başarıyla yürüten Pet Hair firması, tüm tıraş şekillerini başarıyla uygulayarak köpeklerinize etkileyici bir görüntü katıyor.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.