Genel Pendik Çarşı Gezici Köpek Kuaförü
Pendik Çarşı Gezici Köpek Kuaförü

Pendik Çarşı Gezici Köpek Kuaförü

Pendik Çarşı Gezici Köpek Kuaförü

Köpek tüylerinin bakımı ve tıraşı, yalnızca uzman kişilerin yapabileceği işlemlerdir. Zira özellikle köpek tıraşında yanlış bir müdahale yapıldığı zaman köpeklerde ciddi davranış bozuklukları ortaya çıkabiliyor. Pet kuaför firmaları sayesinde evcil hayvanlarınızı güvenilir bir şekilde tıraş ettirebilirsiniz. Köpek kuaförlüğü alanına bambaşka bir renk katmayı başaran Pet Hair firması, minik dostlarınızın tüylerinin canlı ve bakımlı görünmesini sağlıyor. Köpek oteli ve eğitimi gibi hizmetleri de kapsamlı bir şekilde yürüten siteye, pethair.com.tr sitesi üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Gezici olarak İstanbul’un her iki yakasında da çalışan firma, direkt olarak bulunduğunuz adreslere kadar geliyor. Böylece köpekleri tıraş merkezine nakit etme derdiyle uğraşmanıza gerek kalmıyor.

Köpek Tıraşı Zararlı mıdır?

Köpek tıraşı profesyonel kişiler tarafından yapıldığı sürece hiçbir zarar meydana getirmez. Bunun aksine belirli açılardan köpeklerin daha sağlıklı olmasını sağlar. Ancak bu kesim işlemi gelişgüzel yapılan bir işlem değildir. Belirli uzunlukların dışında bir kesim işlemi yapmak çeşitli sorunları ortaya çıkarabilir. Örneğin; makina tıraşında tüylerin en fazla 2 cm kadar kısaltılması gerekiyor. Daha uzun kesme işlemleri köpeklerde olumsuz etki yaratır. Pendik Çarşı gezici köpek kuaförü firması olarak sizlere hizmet ulaştıran Pet Hair, evcil dostlarınıza gereken tüm tıraş hizmetlerini ustalıkla veriyor.

Köpek Tıraşı Ücretleri Ne Kadar?
Köpek tıraşı işlemlerinde yapılan hizmetlerin detayına göre ve köpeklerin cinsine göre fiyatlar çeşitlenir. 50 TL’den başlayan ücretlerle köpek kuaförlüğü hizmetinden yararlanabilirsiniz. Her zaman için müşteri memnuniyetini esas alan Pet Hair firması, sizlere en düşük fiyat avantajlarını sunacaktır. Sitenin uygun fiyatlarını ve hizmet detaylarını pethair.com.tr sitesi üzerinden güncel olarak görüntüleyebilirsiniz.

Köpek Tıraşı Nasıl Yapılıyor?
Gezici köpek kuaförlüğü sisteminde özel olarak donatılan araçlarda köpekler tıraş edilir. Tıraş işlemlerinde makas ve makina tıraşı tercihlerini kullanabilirsiniz. Pendik Çarşı gezici köpek kuaförü firmaları arasında kalitesiyle ön plana çıkan Pet Hair, köpek sağlığını esas alarak tüm tıraş hizmetlerini yürütüyor. Firmayla iletişim numaraları üzerinden ya da web sitesi üzerinden irtibat kurarak uygun fiyat avantajlarını kullanabilir ve köpeklerinizi tıraş ettirebilirsiniz.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.