Genel Suadiye Gezici Köpek Kuaförü
Suadiye Gezici Köpek Kuaförü

Suadiye Gezici Köpek Kuaförü

Suadiye Gezici Köpek Kuaförü

Ev ortamında beslediğiniz köpek dostlarınız, yaşamanıza her anlamda renk katabiliyor. Minik dostlarınızın gerekli tüm bakımlarını doğru biçimde yaptırdığınız zaman ev ortamında rahat bir şekilde birlikte yaşayabilirsiniz. Özellikle ev ortamında bakılan köpeklerin tıraş, tırnak kesme ve yıkama gibi işlemleri son derece önemlidir. Suadiye gezici köpek kuaförü hizmetlerini etkili biçimde sunan Pet Hair firması, köpekleriniz tüm tıraşlarını başarıyla yapıyor. Gezici köpek kuaförlüğü sistemiyle çalışan firma, irtibat kurmanız halinde bulunduğunuz adreslere gelecektir. Böylece köpeğin tıraş merkezine nakli için herhangi bir sıkıntı yaşamanıza da gerek kalmıyor.

Köpek Tıraşı Modelleri
Uzman merkezlerde yapılan köpek tıraşlarında, tüylere farklı şekiller verilebiliyor. Elbette bu işlem büyük bir titizlik isteyecektir. Yapılacak ufak bir yanlış, köpeklerde ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. Pet Hair firması, sektördeki tecrübesini başarıyla yansıtarak kaliteli biçimde köpeklerinizi tıraş etmeyi başarıyor. Firmayla pethair.com.tr adresi üzerinden iletişime geçtiğiniz zaman yetkili ekipler adresinize gelecektir. Pet Hair firması, makine ve makas tıraşı olmak üzere iki farklı tıraş seçeneği uyguluyor. Kendi beklentilerinizi ekiplere ilettiğiniz zaman ortaya oldukça etkili bir görüntü çıkacaktır.

Köpek Tıraşı Fiyatları

Köpek tıraşı ücretleri, firmalarda verilen hizmetlerin çeşitliliğine göre değişebiliyor. Yalnızca tıraş ücretleri için ortalama 40-50 TL gibi bir ücret alınır. Bu hizmete ek olarak yıkama gibi işlemleri de dahil ettiğiniz zaman fiyatta yükselme olabilir. Suadiye gezici köpek kuaförü olarak sizlere en uygun fiyat avantajlarını sunan Pet Hair, bulunduğunuz adreslere yapılan ulaşımlar için herhangi bir ücret talep etmiyor. Firmayla irtibat kurduğunuz zaman tüm bakım işlemlerinin detaylı fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Firmanın gezici araçlarında yaptıracağınız tüm ek hizmetler için oldukça düşük ücretler alınıyor.

Köpek Tıraşı Neden Yaptırılmalıdır?

Ev ortamında bakımı yapılan köpeklerin tüyleri çok fazla uzadığı zaman, çeşitli hastalıklara davetiye çıkartılabilir. Özellikle evde ufak yaşta bir çocuk bulunuyorsa, köpeklerin dökülen tüyleri zararlı olabilir. Bu nedenle köpeklerin tüyleri belirli aralıklarla kesilebilir. Bu hizmeti uzman merkezlere yaptırdığınız zaman herhangi bir zararı olmayacaktır. Bu hizmet için dilediğiniz zaman pethair.com.tr sitesi ile irtibat kurabilirsiniz. İstanbul’un her iki yakasında da faaliyet gösteren firma, hizmet kapsamını günden güne genişletiyor.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.